Využijte své licence Microsoft 365 naplno

Jsme připraveni být vaším průvodcem na cestě nového způsobu práce s Microsoft 365. Nabízíme naše osvědčené know-how a rádi pomůžeme se vzděláváním v této oblasti.

Jakým kurzem začít

Určitě doporučujeme začít kurzem Office 365 - základní kurz. Naši lektoři se po stručném představení možností práce a dostupných služeb zaměří na samotné přihlášení a nastavení služeb uživatelem. Poskytnou návody pro využívání privátního i sdíleného cloudové úložiště a ukážou možnosti všech Online aplikací. Kurz má rozsah 7 vyučovacích hodin a rádi tento zrealizujeme i jako uzavřený v našich učebnách nebo v prostorách vaší firmy.

Navazující kurzy pro běžné uživatele

V našich dalších kurzech s tématikou Microsoft 365 je pak již možnost zaměření na konkrétní oblast uživatelských zájmů:

Navazující kurzy pro profesionály

Pro IT profesionály doporučujeme kurzy:

  • Microsoft 365 - základy (MOC MS-900) - Jednodenní kurz pro správce, kteří mají za úkol nasadit a spravovat cloudové služby v organizaci.
  • Microsoft 365 - základy bezpečnosti, dodržování předpisů a identit (MOC SC-900) - Webinář určený všem, kteří chtějí získat vstupní znalosti v dané problematice.
  • Office 365 - administrace - Pětidenní kurz, ve kterém se účastníci naučí, jak nastavit a spravovat tenanta Office 365 včetně identit a základních služeb Microsoft 365.
  • Microsoft 365 - správa služeb a účtů Office 365 (MOC MS-100) - V tomto kurzu se naučíte spravovat identity a služby v prostředí Microsoft 365, včetně plánování, správy a přizpůsobení účtu vaší organizace. Dozvíte se, jak spravovat bezpečnostní skupiny a licencování. Zjistíte, co je to synchronizace identit mezi firemním prostředím a cloudem, jak přístupovat k aplikacím. Dozvíte se, jak řídit přesun organizace do prostředí Microsoft 365, jak toto prostředí spravovat v souvislosti s prostředím Office 365 ProPlus.
  • Microsoft 365 - mobilita a bezpečnost (MOC MS-101) - Pětidenní kurz je zaměřen na správu bezpečnosti a zařízení v Microsoft 365. Naučíte se, jak prověřit bezpečnost, jak nasadit Azure AD Identity Protection, jak spravovat jednotlivé součásti zabezpečení Microsoft 365 jakou jsou Threat Intelligence, politiky ochrany, archivace a vyhledávaní dat. Nedílnou součástí kurzu je nasazení služeb Microsoft Intune, mezi které patří nasazení a správa koncových zařízení, řízení jejich přístupu ke zdrojům a zabezpečení.

 

Kontaktujte nás

V nabídce máme celou řadu kurzů kancelářských aplikací Microsoft (MS Excel, Forms, OneNote, Outlook, Planner, PowerPoint, Project, SharePoint, Teams, ToDo, Visio, Word) pro různě pokročilé uživatele. Neváhejte nás kontaktovat na akademie@aricoma.com.

Chcete více informací?