Výběr z nabídky AKADEMIE

Lepší orientace v portfoliu nabízených kurzů je předností nových webových stránek naší Akademie, které jsme spustili v předchozích týdnech.

Standardní kurzy

Nabízíme více než 80 standardních kurzů pro váš osobní i pracovní růst v našich učebnách nebo v sídle vaší firmy. Mají pevně dané osnovy a vybrat si můžete z následujících oblastí:

Kurzy na míru

Jsme připraveni zajistit vám realizaci školicích aktivit na míru. U těchto máte stoprocentní jistotu, že se v nich odrazí vaše reálné vzdělávací potřeby. Stačí nám na e-mailovou adresu akademie@aricoma.com zaslat svou představu o obsahu, formě a rozsahu školení, o místu konání a předběžném počtu účastníků. Obsah si můžete nadefinovat z existujících osnov standardních kurzů či využít vlastní zadání. My vytvoříme exkluzivní školení pouze pro vás a dle vašich požadavků. Pro váš dotaz lze také využít formulář Poptávka.

Seznamte se s kompletní nabídkou

Seznamte se s kompletní nabídkou služeb na stránkách nového webu AKADEMIE. Pokud vás cokoliv zaujme – dejte nám vědět, rádi zodpovíme vaše otázky. V případě, že zde nenajdete, co hledáte, nadefinujte požadavek, uděláme vše pro jeho naplnění.

Chcete více informací?