AC podcast připravujeme na rok 2021

Chcete se udržet v obraze o možnostech aktuálních podnikových IT technologií a hledáte na to čas? A kolik věnujete cvičení, běhání, jizdě na kole, práci na zahradě či jiné rutinní činnosti? A kolik minut strávíte cestováním? 

Jako český lídr podnikového IT vám chceme pomoci umožnit tento čas využít poslechu užitečných IT informací. Vyzkoušejte náš AudioCast.

Text si můžete přečíst

Internet se stal bitevním polem, kde se utkávají mocnosti v době „nehorké“ války. Špionážní a sabotážní hackerské skupiny provádějí své operace každou minutu a my občas můžeme být „vedlejší škodou (collateral damage)“ takové akce. Je to místo, kde zběhlí profesionální žoldnéři kyberválky se připojují ke kriminálním gangům, aby si přivydělali. Místo, kde kriminální gangy našly nové pole pro nové aktivity vedoucí k nezákonnému obohacení. Narazíme i na studenty, kteří si zkoušejí a testují, co dokáží. Prostor, kde nic není nemožné.

Jsou to hrozby číhající na každého z nás, kdo se připojí do Internetu. Množství hrozeb je stejně velké jako je Internet velký, tj. nekonečný. Každý den se objeví nové hrozby a nové techniky, jak vás a vaše uživatele oloupit. Mimochodem věděli jste, že v roce 2019 bylo v průměru denně odesláno cca 294 miliard emailů?

A nebo poslechnout

Toto je jen test z platformy Anchor od Spotify o které uvažujeme

PŘIPRAVUJEME

Chcete více informací?