Vyplněním a odesláním ankety máte šanci získat jednu ze zajímavých cen.

Můžete získat:

Stylový notebook Dell Vostro

14palcový notebook v odolném provedení a s pokročilými bezpečnostními funkcemi, například krytkou webkamery pro ochranu soukromí a procesory Intel® Core™ 11. generace.

Úžasně schopný Apple iPad

Nový iPad Wi-Fi 128GB spojuje ohromné možnosti se snadným ovládáním a všestranností. Má výkonný čip A12 Bionic, podporuje Apple Pencil i Smart Keyboard a běží na něm iPadOS 14 s novými funkcemi.

AirPods s nabíjecím pouzdrem

Úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Jen je vyndáš z nabíjecího pouzdra a hned je můžeš používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Fungují kouzelně - automaticky se zapínají a připojují.

Externí SSD SanDisk Portable

S přenosným úložištěm nezmeškáte důležité okamžiky. Spolehlivý SSD SanDisk® uloží váš obsah a vzpomínky na rychlý disk, který zapadne do vašeho mobilního životního stylu.

Ryzlink rýnský, kabinetní víno

Ročník 2018. Chuť odpovídá tradičnímu způsobu výroby. Víno zrálo šest měsíců ve francouzských čtyřsetlitrových sudech na jemných kvasničných kalech a bylo dvakrát týdně mícháno. 

Cestovní sada

Pohodlný nafukovací polštářek ve tvaru podkovy během chvilky připravíte k použití. Spolu s baťůžkem se stanou vaším ideálním společníkem na cestách.

Chcete více informací?