Větší zabezpečení a jednodušší používání i správa počítačů s Windows 11

Přejděte na moderní zařízení s Windows 11 s plným zabezpečením, podporou a minimálními náklady. Měsíční platba za firemní flotilu může zahrnovat i její zabezpečení, správu a obnovu. Po celý životní cyklus bez starostí.

Počítače s Windows 7 nedostávají aktualizace zabezpečení od ledna 2020. Rozšířená podpora Windows 10 bude ukončena v roce 2025. Máme řešení: Přejděte na moderní počítač s Windows 11, procesorem Intel® Core™ a balíkem Microsoft 365, a to formou služby s měsíční platbou.

Přejděte na počítač s Windows 11

Na zařízeních s Windows 11 a procesory Intel® Core™ 11. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 11 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli.

S technologií Intel vPro™ zabudovanou ve vybraných modelech procesorů a čipsetů budete moci lépe a dokonaleji spravovat flotilu svých firemních strojů i každého jednotlivého uživatele, omezíte lokální výjezdy a zásahy na nezbytné minimum. Téměř vše, včetně detekce vadného hardware i obnovy operačního systému můžete zvládnout na dálku bez dalších placených nástrojů, nebo můžete použít i své vlastní, pokud používáte například Microsoft EndPoint Manager.

Snižte celkové náklady na vlastnictví

Počítače starší více než čtyři roky mohou vedle nákladů na údržbu stát ještě 1,5× tolik nákladů v opravách. 77% dotázaných IT manažerů uvedlo, že správa nových zařízení s platformou Intel vPro® a systémem Windows 11 je snazší. Windows 11 je kompatibilní s 99% aplikací pro Windows 10 a nová moderní zařízení jsou připravena na budoucnost, díky efektivní podpoře pravidelných aktualizací systému. 

Chraňte to, co jste vybudovali

Funkce - Intel® Hardware Shield, Multi-Factor Authentication a Windows Defender kombinují nová moderní zařízení se systémem Windows 11, Microsoft 365 a platformou Intel vPro® nejnovější software a nakonfigurované funkce pro zabezpečení hardwaru, které přispívají k ochraně vašich zařízení proti malwaru, virům a dalším hrozbám.

Více než třetina úniků dat je náhodná a 61 % případů úniku zahrnovalo ztrátu přihlašovacích údajů. Nová moderní zařízení zvyšují vaši ochranu před náhodnou ztrátou dat šifrováním služebních informací, na vašich zařízeních a jejich oddělením od dat osobních.

Windows 11 jsou navrženy pro hybridní práci

Zvládněte každou výzvu

Windows 11 nabízí nové funkce, které vám usnadní pracovní i osobní život. Mají jednoduchý a funkční design, který vám pomáhá se lépe soustředit a zvládnout více úkolů. Jsou výkonné, konzistentní pro IT a bezpečné pro všechny.

Oceníte jednodušší pracovní postupy

Jednoduše optimalizujete prostor na obrazovce pomocí funkce přichycení, nebo vytvoříte samostatné plochy pro každý projekt a přirozeně ovládáte počítač pomocí pera, hlasu a dotyku. Určitě oceníte otevření aplikací, nebo ztišení a zesílení zvuku přímo na hlavním panelu, potlačení ruchů na pozadí pro klidnější on-line schůzky a s pomocníkem pro zachycení naplno využijete veškerý prostor na obrazovce.

Snadnější upgrade díky kompatibilitě aplikací a cloudové správě

Spravovat aktualizace můžete prostřednictvím cloudu, pracovat budete s virtuálními i lokálními aplikacemi a AutoPilot vám zjednoduší nastavení vzdálených zařízení do provozu bez lokálního zásahu správce.

Ochráníte svá data

Windows 11 nabízí výkonné integrované zabezpečení s šifrováním a ochranou proti škodlivým kódům. Vzdálenou správou na úrovni hardware Intel vPro® vyřešíte potíže při nefunkčním operačním systému, ochráníte svá data a budete mít i bezpečný vzdálený přístup k podnikovým zdrojům.

Doporučené notebooky

Vybavení týmu dnes a budoucnost s plným zabezpečením, podporou a s minimálními náklady na provoz.

Bez správných nástrojů to nejde

Podpora Office 2010 skončila v říjnu 2020. Nyní je čas se zamyslet nad tím, které řešení Office se bude nejlépe hodit k nejbližšímu firemnímu upgradu vašich počítačů – zda jednorázový nákup nebo nákup na bázi předplatného.

Pracujte prakticky kdekoli a podle svého. Se sadou Microsoft 365 Business Standard získáte hostování e-mailových služeb a mimo jiné aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzích pro stolní počítač, mobil a webový server. Aplikace jsou neustále automaticky aktualizovány.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Martin Černík, martin.cernik@autocont.cz.

Případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?