Vybavte firmu HP notebooky s procesorem Intel® Core™ již nyní a držte i v novém roce tempo

Společnost HP notebooky umí. Za vše hovoří několik úspěšných generačních zařízení, které používají ve všech koutech světa, v malých i velkých firmách. Podívejte se, co umí nové elitní notebooky HP, které jsou aktuálně dostupné.

Do nového roku v plném tempu a s váhou dolů

Technologie jdou rychle dopředu. Ještě před několika jsme si představiti představit, že bychom měli zařízení, která nás rozpoznají podle obličeje nebo bychom vlastnili notebooky, které váží jeden kilogram. Dnešní doba též klade obrovský důraz na vysoký výkon i zabezpečení koncových zařízení. Pokud firmy a organizace chtějí zůstat konkurenceschopné a mít zaměstnance produktivní, potřebují k tomu bezpochyby i nové moderní pracovní nástroje. 

Společnost HP dokáže s přehledem tyto potřeby naplnit. Podívejte se s námi na zajímavé produkty, které jsou nejen dnes cenově dostupné, ale jsou v době dostupné tak, abyste si je mohli rychle pořídit.

EliteBooky? Ano, to je správná volba.

Řada HP EliteBook obsahuje byznysově orientované špičkové notebooky. Co je pod pokličkou úspěchu, který tyto notebooky sklízí a jaké jsou jejich přednosti?

  • Výkon a spolehlivost - Vybavit své zaměstnance EliteBooky je radost, hlavně díky těmto dvěma parametrům. Nové stroje jsou poháněny procesorem Intel Core a u těch si můžete být jistí, že celá konfigurace je dotažena do dokonalosti.
  • Dostatek paměti - Každý z nás určitě někdy dříve zažil momenty, že se mu všechno sekalo, nemohl dělat práci nebo jiné oblíbené činnosti a v tom nejhorším případě se musel hrabat soubory, které potřeboval vymazat, aby si jiný zase uložil. Ani jedno vám v případě EliteBooků nehrozí. 512 GB paměti SSD a až 16 GB RAM vás nejistoty hned zbaví.
  • Zabezpečení - Každý chce mít svá data v bezpečí, obzvlášť ta citlivá. HP na tyto uživatele myslí, nejenže disponuje hned několika vestavěnými bezpečnostními funkcemi, které jsou součástí konceptu HP Wolf Security, ale nabízí i praktickou hardwarovou výbavu jako čtečku otisku prstů nebo překrytí webové kamery.
  • Mobilita - Při výběru se mnoho lidí kouká i na další tři parametry. Jak je notebook těžký, jak je odolný a co jsem schopný k němu připojit. Myslíme si, že EliteBooky v tomto ohledu umí velmi zaujmout. A důvodů je hned několik. Váha produktů v dané řadě je velmi příjemná, je k dispozici i model Aero, který váží jen lehce přes 1 kg. Do toho jsou EliteBooky tak odolné, že splňuji vojenskou normu MIL-STD-810. Ve zkratce to znamená, že s ním jen tak někdo nezamává. A s konektivitou je to jak? Řekli bychom, že jsou takřka v plné výbavě. Podívejte se sami.

Zelený krok vpřed.

V dnešní době je ekologie tak trochu vnímána jako trend, často se o ní ale uvažuje i tak, že je to jen póza a snaha o dobré jméno. Podívejme se na to ale trochu objektivněji a nezaujatě, planetu máme pouze jednu. HP si tuto skutečnost silně uvědomuje, a proto dává na ekologii velký důraz.

Příkladem může být i HP Elite DragonFly G2 s procesorem Intel® Core™ i7-1165G7. Nejenže je lehký jako pírko, ale je i ekologicky elegantní. Působivé povrchy a akcenty zvýrazňují design, který integruje recyklované materiály, včetně plastů pocházejících z oceánů. Celých 100 % vnějšího obalu pochází z udržitelných zdrojů. Klávesy jsou zase vyrobeny z 50 % ze starých DVD disků. A to ani nemluvíme o ekologických certifikacích, které tento notebook má. Zvažte i vy, jaký přístup k planetě máte a zda i taková věc, jako je výběr výpočetní techniky pro vaši organizaci, nemůže ovlivnit trochu zelenější zítřky.

Bezpečnost na prvním místě.

HP to s bezpečností myslí opravdu vážně, žádný jiný výrobce koncových zařízení nemá tak silně propracovanou strategii v dané oblasti. HP Wolf Security, jak v HP svůj bezpečnostní ekosystém nazývají, zajišťuje velmi odolnou ochranu, která se neustále vyvíjí a přizpůsobuje kybernetickým hrozbám současnosti.

Firemní počítač je tak velmi důkladně chráněn. Od základu systému BIOS, přes několik vestavěných specifických bezpečnostních funkcí až po další softwarové nadstavby. S novými koncovými zařízeními HP, dostávate velmi kvalitní základ IT security pro vaší organizaci. Jakýkoliv vlk samotář i organizovaná skupina to u vás s kyberútokem bude mít mnohem složitější.

Zaujali jsme vás? Získejte individuální nabídku.

Nenechte si ujet vlak ani vy. Nastupte s námi a HP na zelenou linku a vybavte své zaměstnance i sebe novými zabezpečenými notebooky. Ceny uváděné u jednotlivých produktů na odkazech v eKatalogu jsou jednotkové doporučené ceny, pro firemní nákupy si vždy požádejte o individuální projektovou cenu. 

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?