Do nového roku s novým výkonným pracovištěm pro hybridní práci?

Apple iPad Pro s revolučním procesorem M1, klávesnicí Magic Keyboard a možností 5G konektivity přináší do firem nové pohledy na to, jak může vypadat firemní počítačové pracoviště s plnou mobilitou a nepřekonatelným výkonem.

Apple iPad Pro s čipy M1

iPad Pro je díky čipu M1 nejrychlejší mobilní zařízení svého druhu. Je navržený tak, aby naplno využíval vyšší výkon nové technologie revolučního procesoru, včetně vyspělého obrazového signálového procesoru a jednotné paměťové architektury. A protože je čip M1 ohromně tenký, lehký a úsporný, iPad Pro vydrží na baterii celý den. iPad Pro je vybaven i fantastickým XDR displejem. K dispozici jsou dvě modelové řady těchto zařízení:

  • 11" iPad Pro s Liquid Retina displejem - jde o Multi‑Touch displej s LED podsvícením  a technologií IPS a rozlišením 2388 × 1668 při 264 pixelech na palec, 
  • 12,9" iPad Pro s Liquid Retina XDR displejem - jde o Multi‑Touch displej s mini-LED podsvícením a technologií IPS a rozlišením 2732 × 2048 při 264 pixelech na palec.

Rychlý procesor, grafika, WI-FI i 5G

8jádrové CPU čipu M1 je až o 50 procent výkonnější. Navíc má M1 i 8jádrové GPU, které představuje třídu samo o sobě. Díky němu iPad Pro dosahuje až o 40 % vyššího grafického výkonu. Na Liquid Retina XDR displeji s kontrastním poměrem 1 000 000 : 1 jsou všechny detaily obrazu jako živé a poslouží i k dobrému čtení pracovních podkladů, za jakýcholiv světelných podmínek v místnosti i v terénu. 

Superychlé bezdrátové připojení je dnes nepostradatelné. Rozhraní Wi-Fi 6, kterým disponují nové modely iPad Pro garantuje dnes nejrychlejší dostupný komunikační standard. Bezdrátové připojení 5G, které je dostupné u verzí M1 iPad Pro Wi-Fi + Cellular, umožňuje se připojovat i k těm nejrychlejším mobilním sítím a tedy spolupracovat s kolegy nebo posílat data doslova za pochodu. Navíc iPad Pro umí nejvíc pásem 5G ze všech zařízení svého druhu, takže se k sítím 5G připojí na více místech.

Moderní pracoviště s iPad Pro potřebuje Magic Keyboard

Magic Keyboard je dokonalý doplněk iPadu Pro. Výborně se na něm píše, má trackpad s novými možnostmi ovládání iPadOS a taky USB‑C port na nabíjení iPadu. Chrání ho z přední i zadní strany. iPad se k plovoucí konzolové konstrukci Magic Keyboardu přichycuje magneticky, takže ho hladce nastavíte přesně do takového úhlu, ve kterém se na něj dívá nejlíp.

Kontakt pro obchodní poptávku

Ceny uváděné u jednotlivých produktů na odkazech v eKatalogu jsou jednotkové doporučené ceny, pro firemní nákupy si vždy u Apple požádejte o individuální projektovou cenu a platební podmínky.. 

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?