Nová generace zařízení HP nabízí vysoký výkon

Výrobcům chybí čipy, grafické karty a začínají čelit čím dál více problémům. Pro společnosti, které chtějí či potřebují modernizovat výbavu, to pak může být tvrdý oříšek. HP i přesto nabízí pár dostupných zajímavých produktů.

Čas od času přijdou výrobci s novými a vylepšenými zařízeními. Stejně tak to má i společnost HP, která představila další generaci oblíbených notebooků, mezi které bez sebemenších pochyb patří i notebooky ZBook, Elite a podobně. My jsme pro vás vybrali dva velmi zajímavé kousky, které stojí za rozebrání a krátkou úvahu nad tím, jaké jsou jejich přínosy pro vás a podnikové prostředí. Dovolili jsme si je také doplnit o pohodlně přenosný monitor na cesty. Pojďte se s námi podívat na tyto produkty blíže.

Dokonale vyvážený HP Elite DragonFly G2

Doba covidová, doufejme, je již na ústupu a lidé se začínají stýkat více a více. Obchodníci jezdí za svými zákazníky, partneři podnikají návštěvy ve společnostech a manažeři se setkávají na schůzkách face to face. Jedno však mají tito lidé společné. Ve většině případů si berou svá zařízení s sebou. Představte si, že byste na schůzky chodili třeba o půl kilogramu lehčí. Pro některé bájná představa. Pro vlastníky HP Elite DragonFly G2 však nikoliv.

Představte si, že byste do své tašky vložili notebook, který neváží ani jeden kilogram. Zároveň byste se o něj nemuseli strachovat - ani z pohledu hardwaru, ani z pohledu zabezpečení. DragonFly je totiž díky své celokovové konstrukci o síle 16.1 milimetrů velmi kompaktní a zároveň odolný. Současně nabízí zabezpečení a správu na podnikové úrovni. S řešením společnosti HP můžete snadno zabezpečit a spravovat vše potřebné, uchovávat kritická data a identity v bezpečí. S funkcí automatického opravení a obsáhlými možnostmi správy ochrání váš počítač před škodlivým malware a hrozbami budoucnosti.

O výkonu asi není třeba dlouho polemizovat. Jedenáctá generace procesorů Intel® Core™ je kvalitní základ, o který se můžete opřít. Rychlý 512GB SSD disk a 16 GB paměti RAM z DragonFlye dělá opravdu třídu. Nyní už je jen na vás, zda si podmaníte vyváženost ve všech směrech.

Posviťte si na HP ZBook FireFly G8

Pro ty, kteří si vyloženě nepotrpí na váhu a hledají spíše pracovní stanici, jenž jim poskytne spolehlivost a výkon, bude bezpochyby vhodným kandidátem HP ZBook FireFly G8. Mobilní stanice jsou více a více populární, zejména díky kombinaci výkonu a kompaktnosti. A ZBoky nejsou žádnou výjimkou.

FireFly osmé generace nabízí poměrně široké portfólio konfigurací. Nejšetrnější sestava nabízí procesor Intel® Core™ i5 jedenácté generace, spolehlivý výkon grafické karty NVIDIA® Quadro® a dokonalou konektivitu pomocí Thunderbolt, SuperSpeed USB-A a dalších mnoha portů. Ta nejvýkonnější naopak nabídne vyšší řadu procesorů i grafických karet, nicméně se jedná už o pořádný kousek s váhou přes 2 kg. Tuto váhu si ale umí obhájit svým nekompromisním výkonem. V nabídce jsou 14" i 15.6" uhlopříčky displeje se svítivostí 400 nebo 1000 nitů. Nabídka je tedy široká a vybere si doopravdy každý.

HP ZBook FireFly G8 je zkrátka mašina - pracovní stanice, která je propracovaná do posledního detailu. Podmaní si vás každým svým detailem a odmění vás perfektním výkonem. A co vy? Dáte šanci Zetkům a rozzáříte svůj stůl, když už víte, jak kvalitně zpracovaná zařízení to jsou?

Objevujte svět s monitorem HP E14 G4

Do třetice všeho dobrého. To takhle jedete na pracovní cestu, kde potřebujete být doopravdy produktivní. Úkoly se na vás valí ze všech stran a jeden monitor je zkrátka málo. Nevadí. Řešení je velmi prosté - HP E14 G4. Elegantní přenosný monitor o úhlopříčce 14 palců s FullHD rozlišením nabízí antireflexní filtr, díky kterému budete moci pracovat i při slunečných dnech, konektivitu pomocí USB-C a technologie Flicker Free a Low Blue Light, díky kterým budou vaše oči méně unaveny a vytěžovány. Vezměte svůj nový monitor, který váží pouhých 0.62 kg, všude s sebou. Ve vaší produktivitě dokáže být velmi schopný sparring partner.

Kontakt na AC specialistu

Jsme tady, abychom vám poradili. V případě, že tápete nad výběrem zařízení nebo byste chtěli prodiskutovat vaši volbu, neváhejte se obrátit na našeho AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?