Doporučujeme nejnovější digitální technologie pro podporu výuky ve školách a v práci

Připravili jsme pro vás několik zařízení s podporou Windows 11 a cenově zvýhodněnou edicí EDU, která je určena pro vzdělávací instituce, školy a organizace ve vzdělávání. 

Moderní technologie mohou zásadně zlepšit vzdělávání žáků, studentů a dospělých, a to nejen v učebnách, ale také na pracovištích. Pro vzdělávací instituce, školy a organizace, které hledají výhodné řešení, je k dispozici Windows 11 Pro (EDU) za zvýhodněnou dotační cenu. Tato speciální edice operačního systému nabízí možnost snadného nasazení a správy, což usnadňuje vedení učebnicových projektů a podnikatelských iniciativ. Pokud jde o konkrétní potřeby a výzvy, nabízíme široký výběr moderních konvertibilních notebooků s dotykovým ovládáním. Tato zařízení nejen umožňují efektivní vzdělávání, ale také splňují aktuální dotační výzvy pro školství a podnikání. 

Naše nabídka

Pokud hledáte způsob, jak využít nový operační systém Windows 11 na maximum, nejlepší volbou jsou zařízení 2v1, která poskytují jak vlastnosti tabletu, tak notebooku. Klíčovým faktorem je interaktivita s dotykovým displejem. Odkazy na naší nabídku od různých dodavatelů:

Tvořivost a týmová spolupráce

Produktivita u počítačů klesá s jejich věkem velmi rychle. Doporučený čas obnova je ideálně u stáří 3 - 5 let. Takové stroje nabízejí nižší výkon v porovnání s novými počítači, což může zpomalovat práci uživatele. Dále tyto počítače nemají dostatečné zabezpečení a také již neumožňují využívat některé funkce, jako např. dotykové ovládání.

Podpora pro operační systém Windows 10 končí v květnu 2025. Proto je výhodné přejít na Windows 11 Pro a minimálně 13. generaci procesorů Intel® Core™ s technologií Intel vPro, které nabízí mnoho nových aplikací a funkcí pro spolupráci mezi skupinami. Tento operační systém také nabízí sady nástrojů pro sdílení a komunikaci ve skupině i mimo ni, což pomůže uspokojit individuální potřeby např. studentů. Windows 11 nabízí zábavné aplikace s různými úrovněmi obtížnosti na podporu kreativity, spolupráce a schopností vašich žáků a spolupracovníků. Nejlépe tyto aplikace vyniknou na zařízeních 2v1, tedy na konvertibilních noteboocích a tabletech, které umožňují dotykové ovládání.

Snadno a rychle

Poskytneme vám rychlý a hromadný způsob správy vašich zařízení - ať už se jedná o tablety nebo desktopy. Naší specializací je předpřipravení nových zařízení dle požadavků vašeho IT oddělení tak, aby byla připravena ke zprovoznění ihned po vybalení z krabice. Nemusíte tak shánět pomoc u IT oddělení. Naše služby využívají moderní technologie, jako jsou Windows AutoPilot, Microsoft Endpoint Manager, Microsoft InTune, Apple School Manager a další platformy pro deployment, management a správu koncových zařízení.

Pokud nechcete investovat do vlastního hardwaru, máme pro vás řešení v režimu DaaS (Device as a Service). Měsíční platba za zařízení zahrnuje nejen samotný hardware, ale také jeho správu. Můžete si vybrat rozsah doprovodných služeb podle svých potřeb, a to bez složitých investičních výdajů. Kromě toho se specializujeme na hromadnou správu zařízení, ať už jde o smartphony, tablety, notebooky nebo stolní počítače. Pro organizace, které nakupují zařízení pro své zaměstnance, studenty nebo úředníky, nabízíme možnost připravit zařízení tak, aby odpovídala zásadám IT oddělení, a to již při vybalení z krabice.

Nezapomínáme na naše počítače

Málokdy se setkáte s bezproblémovým hardwarem a softwarem. Proto nabízíme sestavy spolehlivých počítačů, které si může zákazník nakonfigurovat zcela dle svých představ. V našem portfóliu naleznete vše-v-jednom, od klasických desktopů po moderní mini PC s dotykovým monitorem.

Na trhu jsme již 30 let a vytváříme prvotřídní hardware, který odpovídá posledním trendům a potřebám našich zákazníků. Ať už potřebujete tradiční desktop, tower, SFF, mini nebo rack do 19" zástavby. Porty COM a LPT, více grafických karet a nebo stanici s testovaným RAID polem, naši odborníci vám s radostí a precizností sestaví počítač podle potřeb.

Navrhujeme prvotřídní stroje s ISO certifikací, což zvyšuje rychlost a efektivitu systému. Proto se můžete spolehnout na kvalitu, kterou náš hardware poskytuje. Abychom vám zaručili ještě větší spokojenost, nabízíme značkovou záruku na řadu AUTOCONT OfficePro a Integra na 3 roky a naše techniky, kteří jsou k dispozici po celém území ČR a SR.

Kontakt na AC specialistu a poptávka

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu na e-mailu martin.cernik@autocont.cz.

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?