Výhody moderních zařízení s Windows 10 Pro. Produktivita, bezpečnost a vzdálená správa.

Za poslední rok svět urazil obrovský kus cesty v digitalizaci práce. Udržte s tempem krok a zajistěte firmě konkurenceschopnost, rychlou komunikaci, ale také potřebnou bezpečnost a efektivní správu zařízení. Ať jsou kdekoliv!

Produktivita, bezpečnost, jednoduchá správa

Tyto tři směry nyní rezonují v organizacích jakékoliv velikosti. Všichni v současné době potřebují být schopni pracovat kdekoliv a komunikovat s kýmkoliv a kdykoliv. Ale jak pro to zařídit patřičnou firemní bezpečnost a efektivní zajištění provozu firemních zařízení? S těmito často protichůdnými požadavky si musí dostatečně dobře poradit interní IT oddělení či externí dodavatel IT služeb.

Cestou, jak vše skloubit je, používat moderní zařízení s procesory Intel, operačními systémy Windows 10 Pro, aplikacemi Microsoft 365 a využívat potřebná nadstavbová řešení a služby. AUTOCONT ví, jak vám pro vaši konkrétní situaci ve firmě vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby.

Výhody moderních zařízení s Windows 10 Pro

S novým zařízením udělají vaši zaměstnanci více práce a umožníte jim pracovat efektivně, ať už na pracovišti či mimo něj. Moderní podniková zařízení s procesory Intel nejnovější generace, poskytují ve srovnání se tři roky starými počítači až o 40 % vyšší výkon. Zcela nový rozměr mobility nabízí firemní notebooky dva v jednom, s dotykovou obrazovkou, podporou pera i využití standardu USB-C pro přenos dat či obrazu na externí displej i nabíjení. U mobilních zařízení se dnes vyžaduje přiměřeně dlouhá výdrž baterie - alespoň na dobu pracovního dne, nízká hmotnost a vysoká spolehlivost, pokud možno bez otáčivých součástí. Týmovou produktivitu pak zařízením přináší osvědčená platforma Microsoft 365.

Díky novým vlastnostem je možné být více produktivní, být stále ve spojení a strávit méně času řešením potíží. Váš podnikový hardware lze lépe monitorovat, chránit i vzdáleně spravovat i díky využití technologie platformy Intel vPro. Zařízení pro dnešní dobu jsou vybavena i potřebnými prvky bezpečnosti, v základu jde o zabezpečení proti napadení BIOSu či zavedení pozměněného operačního systému či možnosti šifrovat datová úložiště. Ale jde také o biometrickou identifikaci s rozpoznáním otisků prstů či obličeje, vícefaktorovou autentifikaci či ochranu před malwarem a dalšími kybernetickými hrozbami. S moderními zařízeními se tak lze lépe bránit proti krádeži identity či podnikových dat a je tak možné, pracovat na dálku bez obav.

Dell Latitude a XPS pro firemní použití

Notebooky řady Latitude jsou spolehlivá koncová zařízení, která byla navržena pro mobilní výkon, jedinečnou spolehlivost a použitelnost ve firemním prostředí. Řada Latitude nabízí dlouhodobou hodnotu, správu přes síť a kompatibilitu periferních zařízení. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky a stane se vaším spolehlivým partnerem v podnikání.

Notebooky řady XPS jsou úžasně malé a dokonale promyšlené. Jde o 13palcové notebooky se skvělým designem, precizními detaily a minimálními rozměry. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a vybavené procesory Intel®Core™ 11. generace, s bezkonkurenčním výkonem.

Zabezpečený HP EliteBook a ProBook

Tenký a lehký HP EliteBook řady x360, model 1030 nabízí velkou všestrannost díky pěti režimům použití, bezkonkurenční zabezpečení a přes 16 hodin chodu na baterii. Je ideálním počítačem pro profesionály, kteří jsou často na cestách, požadující odolnost a výkon s kompaktním provedením. Možnost displej plně otočit, vám poskytuje několik režimů vaší práce, od sdílení, prezentace, konference až po zápisky s volitelným perem HP Active Pen. Ať už vás práce či zábava zavedou kamkoli, tento nový počítač vám v obou oblastech nabízí zcela nové možnosti.

Kombinace výkonných a přesto úsporných procesorů Intel Core s vysokou kapacitou operační paměti a pevných disků společně zajišťují vysoký výkon a maximální produktivitu. Splnění přísných standardů testování HP navíc potvrzuje důležitou odolnost v případě použití notebooku za extrémních podmínek.

Pozadu určitě nezůstane ani HP ProBook 630, který přináší stylové zpracování a poskytuje vysoký výkon, odolnost, zabezpečení a možnosti správy vhodné pro moderní pracoviště. Flexibilní možnosti konfigurace jsou vhodné pro širokou škálu uživatelů.

Výkon a maximální spolehlivost Lenovo ThinkPad

Notebooky značky Lenovo jsou výkonné pracovní stroje, které jsou připraveny přijmout a splnit jakoukoliv výzvu, i když jste třeba na cestách. Nemáte čas hledat zásuvky? Proto jsou notebooky Lenovo ThinkPad a ThinkBook navrženy s dlouhou výdrží baterie. A když potřebujete víc energie, díky rychlému nabíjení získáte 80 % výdrže za pouhou hodinu.

Vaše data jsou pro vás to nejcennější, co máte. Notebooky vám zajistí, že zůstanou jen vaše. Čip TPM pomáhá ve spolupráci se systémem Windows šifrovat data na disku, aby je nemohl nikdo odcizit. Lenovo nabízí odolnou konstrukci s Full HD IPS displejem a čtyřjádrovým procesorem pro maximální výkon a práci bez zdržení.

Ověřené počítače AUTOCONT

Počítače AUTOCONT, to je tradice kvality a spolehlivosti od roku 1991. Většinu modelů stavíme v šasi špičkového standardu od společnosti Fractal Design. Pro výrobu se používají pouze ověřené komponenty vybraných dodavatelů a vývojové oddělení našeho výrobního závodu předem ověřuje kompatibilitu komponent zařazených do konfigurátoru.

Potřebujete pro firmu zajistit počítače s rychlou dostupností? Chcete individuální konfiguraci v provedení desktop, tower, small-form-factor či mini? A nebo též v provedení rack do 19 zástavby? Potřebujete pro některá pracoviště více COM či LPT portů nebo i více grafických karet? Jste škola a hledáte PC s Windows 10 pro EDU za zvýhodněnou cenu? Ano, to vše umíme flexibilně zajistit.

Vyrábíme kompletní, spolehlivé a zahořené stroje s ISO certifikací a zárukou kompatibility. Počítače mají tříletou záruku v našich servisních střediscích, po celém území ČR a SR, servis onsite s odstraněním závady následující pracovní den za jednorázový příplatek. Zákaznické konfigurace počítačů AUTOCONT můžete mít na stole do 2 pracovních dnů od objednávky (podle stavu skladových zásob a kapacity výroby).

Další zajímavá moderní zařízení

Pro vybrané situace a specifické potřeby jsme schopni do určitých segmentů trhu dodat zákazníkům i další technologicky či cenové zajímavé produkty, dobrým příkladem mohou být například produkty firmy ACER. Řada SPIN nabízí revolučně konvertibilní počítače, které se vyznačují skvělou inovací a designem připraveným na budoucnost a řada SWIFT pak přináší mimořádně tenké a stylové produkty s dostatkem výkonu pro všechny nároky na mobilitu.

Komplexní služby AUTOCONT

Rádi vám pomůžeme zvolit vhodná zařízení pro vaši organizaci, jsme schopni zajistit co nejpružnější dodávku a následně i přímo provádět vlastními techniky i servis značek DELL, HP, LENOVO a AUTOCONT. To vše za speciálních cenových podmínek vyplývajících ze silné partnerské pozice u uvedených výrobců.

V souvislosti s Microsoft technologiemi ale nabízíme mnoho dalších navazujících služeb. Pro zjednodušení nasazení nových Windows zařízení do provozu doporučujeme využít Windows Autopilot. Dokážeme implementovat produkty Microsoft EndPoint Manager pro zajištění efektivní správy koncových zařízení. Spolehlivý provoz firemních zařízení a potřebnou podporu uživatelů IT umíme zajistit i formou služby.

Máme k dispozici vlastní řešení a aplikace navazující na platformy Microsoft 365 a Teams, které firmám zajistí vyšší produktivitu, usnadní sdílení informací a dokumentů, zefektivní spolupráci a komunikaci týmů a zrychlí procesy organizace.

Pomocí produktů Microsoft Defender for EndPoint a dalších pokročilých bezpečnostních technologií Microsoft zvýšíme bezpečnost podnikových zařízení a zajistíme vyšší ochranu dat a dokumentů proti ztrátě či úniku.

Chcete více informací?