Nová a výkonná řada HP EliteBooků deváté generace doplněna o další zajímavé modely

Po velmi povedené řadě s označením 600 nyní přichází známé EliteBooky v deváté generaci s ještě silnější výbavou. Nové EliteBooky 800 překvapí pracovní efektivitou, výkonem, konektivitou i elegancí. 

Společnost HP projevuje velké inovační tempo a snaží se maximálně podporovat měnící se požadavky uživatelů podnikových notebooků. Kromě nových komponent přidává do svých notebooků mnoho zajímavých funkcionalit, softwarových vlastností a v neposlední řadě i bezpečnostní výbavu. Pojďme se podívat na to, co do řady EliteBook přináší nové osmistovky, jaké jsou jejich přednosti a proč byste měli zvážit jejich používání i ve vaší organizaci.

Premiový design a více pracovní plochy

Nové EliteBooky řady 800 zaujmou své uživatele hned v několika aspektech. Začneme hned u největší změny, kterou osmistovky přinesly. Nové modely jsou dostupné rovnou ve dvou velikostech. Tou první je 14" displej, který poslouží spíše uživatelům vyžadující mobilitu. Druhou variantou je nový 16" displej. V obou případech dostaneme poměr stran 16:10, což uživatelům zajistí mnohem větší plochu pro práci. Zobrazuje se jim totiž více vertikálního obsahu než u displeje s poměrem stran 16:9.

Mimořádně velký touchpad (zvětšen o 38 %), velmi precizně navržená klávesnice včetně několika úrovní podsvícení i samostatná numerická klávesnice zajišťuje rychlé vstupy a interakci. Díky novým EliteBookům tak budete zase o něco efektivnější.

Nenechte se ničím omezovat

Produktivní činnost je v dnešním světě, ve kterém vládne hybridní pracovní prostředí nezbytná. HP EliteBook 860 s technologií HP Presence, 5Mpx kamerou s automatickým sledováním (dle modelu), zvukem Bang & Olufsen a volitelným připojením 5G umožňuje uživatelům připojit se téměř z jakéhokoliv místa a soustředit se na pracovní výkon. HP Context Aware poskytuje optimalizaci využívající umělou inteligenci, která maximalizuje výkon při práci u pracovního stolu. Zároveň zajišťuje pohodlí a odezvu při práci na cestách.

Skutečná přenosnost počítače a spolehlivost rychlého bezdrátového připojení určuje, kde můžete pracovat. Nový HP EliteBook 800 G9 nabízí rychlé a spolehlivé připojení díky gigabitové bezdrátové technologii Wi-Fi 6. Paměť DDR5 a disky PCI Gen4 SSD zajišťují spolehlivý přístup k aplikacím a datům. Každý uživatel také ocení bohatou výbavu z pohledu konektorů a připojitelných zařízení v tenkém těle notebooku.

Bezpečí na prvním místě

Začněmě operačním systémem, který pokrývá zabezpečení od procesoru notebooku až po cloud. Ve Windows 11 pracuje hardwarové a softwarové zabezpečení ruku v ruce, aby bylo zajištěno bezpečí uživatelů, dat i zařízení.

Pomocí HP Sure Start dojde v případě útoku na BIOS k nahrání a spuštění bezpečné kopie BIOS. Tento systém je světově poprvé u notebooku využitý "self-healing BIOS". Hrozby ransomware a malware se obecně rychle vyvíjí a klasické antivirové programy nedokážou nové útoky vždy rozpoznat.

Proto je zde HP Sure Sense. Díky této funkcionalitě ochráníte podnikové počítače před dosud neznámými hrozbami. Daný nástroj využívá umělou inteligenci s prvky hlubokého učení, aby poskytoval prvotřídní ochranu před pokročilým malware. Pomocí hardwarového zabezpečení funkce HP Sure Click můžete lépe chránit počítač před nebezpečnými webovými stránkami, soubory Microsoft Office a přílohami PDF s malware, ransomware nebo jinými viry.

Který EliteBook 860 aktuálně vybrat?

Samozřejmě vám doporučíme nyní ty nejlépe dostupné. Vybrali jsme pro vás varianty, které budeme mít na podzim 2022 k operativním dodávkám nejépe k dispozici.

Zvažte i další EliteBooky

Již dříve jsme představili řadu HP EliteBook 600 G9, která návázala na úspěšné ProBooky. Pokud vás zajímá bližší pohled na tyto šestistovky, můžete si o nich přečíst v naší aktualitě. Když budete vybírat pro svoji organizaci nové podnikové noteboooky, mohlo by vás zaujmout i to, že vedle technologií, výkonu a bezpečnosti dbá HP také na ekologickou stránku produktů. O přístupu společnosti k ekologickým otázkám jsme se ropsali v jiném článku.

Rádi vám poradíme s výběrem. Poptejte nás!

Zvažujete nákup nového zařízení? Rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku ušitou na míru vašim potřebám. Ceny uváděné u jednotlivých produktů na odkazech v eKatalogu jsou jednotkové doporučené ceny, pro firemní nákupy si vždy požádejte o individuální projektovou cenu. 

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka nebo se obraťte na AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, použijte pro poptávku náš formulář či vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?