Získejte informace o nových možnostech pro rozvoj vašeho datacentra

Provozujete starší diskové pole či jiný hardware? Zvažujete prodloužení podpory či nákup nového hw? Víte, že můžete za zajímavých podmínek získat flexibilitu a výhody cloud řešení a mít IT infrastrutkuru a svá data stále u sebe?

Objevte výhody HPE GreenLake

Flexibilita, flexibilita, flexibilita - HPE GreenLake vám pomůže zajistit škálovatelnost vaší IT infrastruktury dle vývoje organizace. A to směrem nahoru i dolů. Zeštíhlujete či rozšiřujete aktivity své organizace? Žádný problém, můžete mít k dispozici to, co v daný okamžik potřebujete. Neinvestujte do něčeho, co nevíte, zda na 100% využijete.

Plaťte průběžně za to, co využíváte - HPE GreenLake zajišťuje finanční výhody pro nové podniky i pro nové aktivity zavedených organizací. Uvolněte svůj kapitál a zvyšte tak i provozní a finanční flexibilitu.

Zjednodušte své IT - s unifikovanou správou vašeho privátního cloudu i veřejných cloudů pomůže platforma HPE GreenLake Central a zkušení specialisté AUTOCONT a HPE. To vám pomůže uvolnit vaše lidské zdroje, můžete tak zajistit větší produktivitu.

Načerpejte informace z AC webináře

Získejte informace, jak si zajistit flexibilitu kapacity i výkonu své firemní IT infrastruktury se škálovatelností nahoru i dolů, plaťte průběžně za to, co využíváte a zjednodušte provoz svého IT.

Chcete více informací?