Tři důvody, proč začít rok 2024 s podnikovými notebooky Dell Latitude řady 7000

Naši specialisté si dali práci a zhodnotili parametry i využití funkcí a vlastností nových produktů Dell Latitude. Zvažte, zda nemohou do nového roku přinést vyšší efektivitu i ve vaši firmě či organizaci.

Díky silné obchodní spolupráci se společností Dell Technologies a nejvyšší partnerské úrovni úrovni Titanium se našim specialistům dostávají do rukou technologické novinky velmi brzy po uvedení a tak se nyní mohli podívat na některé výhody nových produktů z řady Dell Latitude 7000.

Zajímalo vás někdy detailněji, co představují všechny ty brandové nálepky na laptopech? Ano, máme na mysli ty, které se nachází v pravém či levém dolním rohu. Právě v řadě 7 najdeme hned několik zástupců, kteří disponují vysokými standardy Intel® Evo™ a Intel® vPro®. Jak přísné jsou podmínky pro dosažení těchto standardů a co reálně přináší se dozvíte v dalších částech. Ale pojďme pěkně popořadě.

Důvod první - vlastnosti, které nadchnou vaše podnikové uživatele

Kombinací výkonu, mobility a elegance, kterou podnikové notebooky Dell Latitude řady 7000 nabízí, budou vaši uživatelé ve firmě či organizaci  zkrátka nadšení. Jsou nejmenší a nejlehčí v kategorii 14" prémiových obchodních laptopů. Zároveň svým odolným magnesiovým případně hliníkovým šasím ve stříbrné barvě či šedém karbonu poutají pozornost v každém kroku pracovního dne. Navíc si lze vybrat mezi klasickým notebookem nebo inovativním 2v1, který vám umožní pracovat v různých režimech.

Srdcem těchto notebooků je špičková hybridní architektura procesorů Intel® Core™ 13. generace. Tento převratný koncept výkonných (P-core) a úsporných (E-core) jader, přináší dynamickou rovnováhu mezi výkonem a efektivitou jako nikdy předtím. Design Intel® Evo™ je pečlivě testován a ověřován, aby splňoval nejvyšší standardy výkonu a mobility. S notebooky tohoto standardu mohou uživatelé očekávat bleskovou odezvu, dlouhou výdrž baterie a pohodlí elegantního a lehkého designu, který je ideální pro mobilní profesionály.

Nové notebooky Dell Latitude řady 7000 jsou vybaveny průlomovou technologií podsvětlení kláves Mini-LED. Tato technologie je o 75 % úspornější oproti klasickému podsvícení a displej s novým poměrem stran 16:10 zase nabízí o 5 % více pracovní plochy. Využijte funkci ExpressSign-in, která detekuje vaši přítomnost a uzamkne PC, když se od něj vzdálíte. Look Away Detect  ochrání zase vaše soukromí a šetří baterii. Funkce ExpressConnect s podporou Wi-Fi 6E a 5G budete vždy online s nejrychlejším připojením. Čtyři reproduktory potěší všechny fanoušky kvalitního zvuku.

Důvod druhý - skvělé možnosti pro podnikovou IT správu a zabezpečení

Vyspělá technologie Intel vPro®, poháněná nejmodernějšími procesory Intel® Core™ 13. generace je platforma, která vychází vstříc specifickým potřebám IT oddělení. Je vybavena robustními bezpečnostními funkcemi, efektivními nástroji pro vzdálenou ale i místní správu, které z ní činí splněný sen IT profesionálů. Platforma vPro® zajišťuje, že zařízení jsou nejen bezpečná, ale také spravovatelná, což je klíčový aspekt ve vzdáleném pracovním prostředí, kde IT týmy musí podporovat zaměstnance rozptýlené na různých místech.

Co činí spojení Intel vPro® a Evo™ skutečně pozoruhodným, je způsob, jakým překlenuje propast mezi potřebami IT a přáními uživatelů. Výsledkem spojení těchto dvou platforem je zcela nová třída notebooků - stylová, tenká a lehká zařízení, která jsou vybavena elitními IT funkcemi a zároveň nabízejí prvotřídní zážitky, po nichž vysoce mobilní zaměstnanci touží.

Představte si, že máte notebook, který nejen chrání vaše data a zjednodušuje správu pro IT oddělení, ale také zvyšuje produktivitu a celkový uživatelský komfort. Díky kombinaci výkonu technologií Intel vPro® a Evo™ nemusíte volit mezi funkčností a stylem. Můžete mít vše.

Důvod třetí - speciální ceny, služby a servis certifikovaného dodavatele

Již v úvodu jsme zmínili silnou pozici v obchodní spolupráci a úroveň certifikace Dell Technologie Titanium partner. Tato pozice nám umožňuje nabízet velmi atraktivní cenové podmínky firmám a organizacím pro jejich projekty. Navíc jsou produkty Dell Latitude velmi dobře dostupné, a my je dodáváme průběžně a flexibilně.

Jako jeden z mála subjektů na trhu nabízíme svým klientům přímo i servisní služby Dell. Díky naší široké síti servisních míst v každém kraji, to mají naši specialisté k našim klientům velmi blízko a efektivně tak nabízíme služby s reakční dobou následujícího pracovního dne.

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte našeho specialistu Petra Krygela na e-mailu petr.krygel@autocont.cz. S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?