Uložit a chránit s Kingston Technology

Uložte a zabezpečte svá data pomocí hardwarového vybavení značky Kingston. Ať už hledáte favorita v eneterprise SSD, klasických čtecích zařízeních nebo v šifrovaných USB flash discích, Kingston může být tou správnou volbou.

Kingston Technology

Americká společnost Kingston Technology je již přes 30 let páteří IT oddělení ve více než 500 společností po celém světě. Ne nadarmo je v současnosti také největším nezávislým výrobcem pamětí na světě.

Paměťové moduly a veškerá zařízení pro ukládání dat - to jsou dvě oblasti, ve kterých lze Kingstonu těžko konkurovat. Dnes díky kombinaci jednoho z nejpřísnějších a nerozsáhlejších testování, velice kvalitní - zdarma poskytované technické podpory a neustálým inovacích, nastavuje Kingston laťku velmi vysoko.

O kompletní vývoj firmy se stará více jak 3 000 zaměstnanců po celém světě, nicméně jádro se nachází ve Fountain Valley v americké Kalifornii. Díky spolupráci dvou profesionálů v oboru může i vaše firma všechny tyto produkty využívat. Ať už si vyberete ty nejrychlejší SSD disky, šifrované USB flash disky nebo mimořádné a výkonné paměti, ihned pochopíte, jak náležitou společností Kingston Technology je.

Nová tvář datacenter

Vysoké kapacity a ultimátní výkon ve svých řadách. Velmi dobrá propustnost a nízká odezva na standardizovaných platformách. To a mnohem více nabízí serverové enterprise SSD od společnosti Kingston. Zvažujete výměnu či upgrade vašeho zařízení v datových centrech a hledáte právě tyto vlastnosti, řada SSD disků DC může být tou správnou volbou, po které sáhnout.

Nahlédněte do našeho produktového listu a zjistěte více informací o Kingston DC.

Kompatibilita a výkon zajištěn

Mezi absolutní dominanty v barevné paletě, kterou Kingston disponuje, jsou bezpochyby kvalitní paměťové moduly. V dnešní době je velmi důležité, aby bylo v zařízeních dostatek místa pro dokumenty a provoz, stejně tak je stěžejní, aby vše fungovalo plynule bez komplikací.

Například řada Kingston Server Premier byla speciálně vyvinuta pro systémové servery, které vyžadují maximální provozuschopnost a stabilitu. Tyto moduly jsou navrženy tak, aby se zaměřily na specifické požadavky zákazníků datových center a cloudů, ale také systémových integrátorů. Paměť Serveru Premier je testována tak, aby splňovala specifikace JEDEC a je ověřována na hlavních referenčních platformách čipové sady serverů, jako jsou Intel a AMD. Nicméně vzhledem k rozmanitosti v nabídce, si můžete být jisti, že Server Premier společnosti Kingston bude kompatibilní i s vašimi zařízeními. Můžete se spolehnout na to, že získáváte velmi kvalitní a spolehlivý paměťový modul, který je dokonale přizpůsoben konkrétnímu systému. Výběr správné paměti pro server je však stejně důležitý jako výběr výrobce. Kingston může být v tomto případě správnou volbou. V nabídce jsou samozřejmě i serverové paměti pro méně náročné. Navštivte náš eKatalog a přesvědčte se sami.

Pokud potřebujete do vašich notebooků nebo počítačů o jeden či více paměťový modul, Kingston dokáže nabídnout pozoruhodné kousky i v těchto řadách. Pro upgrade vašeho notebooku volte typ paměti SO-DIMM DDR4, zatímco u stolních počítačů je samozřejmostí klasický DDR4.

Pozoruhodný výkon a jednostranný design

Pokud však vlastníte počítač, notebook či jiné zařízení menších rozměrů, zajímavou složkou pro vylepšení zařízení jsou rychlé a spolehlivé SSD disky Kingston. Tyto řady disponují vysokou rychlostí čtení a zápisu, široké portfolio kapacit pamětí - mnohdy až 2 TB. Vsadíte na novinky nebo spíše sáhnete po tradičních a časem ověřených modelech?

Hledáte-li dostatečný úložný prostor pro vaše aplikace, dokumenty, fotky nebo zkrátka hardware, který zařízení opět nakopne, podívejte se na náš produktový list s vybranými modely SSD disků společnosti Kingston.

Safety first na cestách

USB disky jsou často podceňovaným rizikem – ukládáme na ně citlivá a důležitá data, ale s jejich zabezpečením si příliš hlavu nelámeme. Velkým pomocníkem jsou v tomto ohledu šifrované flashky DataTraveler.

Popularita flash disků je vcelku pochopitelná. Jde o malé záznamové médium, které je možné snadno přenášet a připojit k široké škále zařízení. Právě proto si tato kompaktní USB úložiště našla velké zastání i ve firemním segmentu. Nedávný průzkum společnosti Kingston však ukázal, jak ošemetné je ukládat citlivá data na flashky – z disků, které zmizely, jich bylo 50 % ztraceno, 10 % odcizeno a u zbývajících 40 % nikdo neví, co se s nimi stalo.

Právě tato data jasně ukazují, jak nutné je, myslet na důsledné zabezpečení dat. Podívejte se na vybrané modely Kingston DataTraveler v našem produktovém listu.

Chcete vědět více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka, nebo využijte vašeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?