Řada funkcí a vysoký výkon

Hledáte notebook, který bude splňovat všechny požadavky, co se týká výkonu a rozumné ceny? Vydejte se zlatou střední cestou s notebooky řady HP Probook.

HP ProBook 640 G8

Nejmodernější procesor Intel® Core™ i5-1135G7 jedenácté generace s integrovanou grafikou Iris Xe pohání tento 14", snadno přenosný, pracovní notebook vybavený také 8 GB paměti RAM a rychlým 256GB PCIe SSD. Kromě kovového víka a horní strany základny či pohodlné podsvícené klávesnice odolné vůči polití vodou, se může pochlubit hmotností pouhých 1,38 kg a tloušťkou pod 20 mm.

Přitom mu nechybí kompletní výbava od gigabitové LAN, rychlé Wi-Fi 6, čtečky karet SmartCard až po USB-C s rozhraním USB 3.2 Gen2 a podporou Power Delivery i DisplayPort výstupem nebo trojice klasických USB 3.0 a HDMI 1.4. Spolehnout se můžete i na možnost šifrování disku díky modulu TPM 2.0 a Windows 10 Pro či na víceúrovňové zabezpečení s HP Security a integrovanou čtečkou otisků prstů.

HP ProBook 650 G8

Notebook HP ProBook 650 G8 je vybaven displejem s dnes již standardním rozlišením 1920 x 1080 (FullHD), které v kombinaci s úhlopříčkou 15.6 palců vytváří krásně jemný obraz, na němž vynikne jakýkoliv obsah od fotografií přes hry až po filmy.

Displej je navíc antireflexní, tudíž vaše pracovní nasazení už nebude ničím ovlivňováno. Už vás nebaví stále čekat, než se něco načte? S notebookem HP ProBook 650 G8 se vám nic takového nestane, jelikož je vybaven ultrarychlým M.2 SSD diskem s kapacitou 256 GB, který nabízí neuvěřitelné přenosové rychlosti. Nedostatek operační paměti dokáže být velmi nepříjemným problémem, který vám ovšem s notebookem HP ProBook 650 G8 v žádném případě nehrozí. Je totiž vybaven 8 GB kvalitní DDR4 RAM s frekvencí 3200 MHz. Celý výkon zaštiťuje procesor Intel Core i5.

Chcete vědět více informací?

S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?