Vsaďte na dlouholetého partnera a vybavte svůj stůl Lenovem

Oblečte svůj stůl do značky Lenovo. Lenovo nabízí široké portfolio zařízení, které zaujme jak nenáročné uživatele, tak i profesionály s vysokými požadavky.

Kde se ten výkon bere?

ThinkPady řady X a X1 nabízí opravdu prvotřídní zážitek. Nabízí nejen prostor pro inovaci a stylový design, ale také nekompromisní výkon. A to od výjimečně lehkých notebooků a zařízení 2v1, až k extrémně výkonným stanicím a prvnímu skládacímu počítači na světě. Prvotřídní zpracování, účelné provedení, přeměnitelná zařízení 2v1. Oceněné klávesnice, skvělé zabezpečení, vysoký výkon s vynikající výdrží baterie. To vše tyto řady nabízí. Který model si vyberete vy? Inspirujte se v našem produktovém listu.

Velká pracovní zátěž? Žádný problém s řadou P

Mobilní pracovní stanice ThinkPad P nejsou žádné hračky. Naopak se jedná o zařízení, které je škoda šetřit s ohledem na jejich výkon. Ať už potřebujete pracovat ve virtuální realitě, vytvářet architektonické plány, spravovat miliardové hedgeové fondy nebo upravovat vysoce kvalitní audio soubory, řada P vyhoví vašim potřebám. Díky spojení přenosnosti notebooku a výkonu pracovní stanice jsou tato zařízení certifikována ISV pro všechny hlavní aplikace. Tyto systémy jsou vybaveny výjimečně rychlou grafikou a procesory a nejmodernějšími technologiemi. O výkon a spolehlivost se tedy nemusíte bát, tyto stroje vás podrží při každodenní práci.

Na výběr je několik velikostí displeje s různou výbavou. Ať už si vyberete P15v s výkonným procesorem Intel Core i7 nebo nekompromisní P17 s velkým displejem a procesorem Intel Core i9, jejich ohromující výkon bude vždy na dosah ruky. Takové výkonné stanice většinou zaostávají s designovým provedením. V tomto případě to ale neplatí. Řada P rozhodně zaujme elegantní a tenkou konstrukcí, která je mimo to velmi odolná. Nesmí chybět Lenovem oblíbené testování - i tyto notebooky prošly prověrkou podle armádních norem a prochází náročnými kontrolami kvality, které zajišťují bezchybnou funkčnost a dlouhou životnost. Nahlédněte do produktového listu a vyberte si tažného koně i vy.

Všestanný notebook aneb ideál na stůl i na cesty

Notebooky řady ThinkPad T jsou vyzbrojeny vším, co potřebujete ke splnění náročných pracovních úkolů a nabízí dostatečně velký výkon v lehkém provedení. Díky dlouhé výdrži baterie se můžete bez obav vydat na cesty, během které se můžete rovněž spolehnout na perfektní odolnost. Stejně jako ostatní zařízení ThinkPad byla i tato řada testována dle 12 armádních norem a bylo provedeno více než 200 testů kvality, které zajišťují funkčnost těchto produktů i v extrémních podmínkách. Díky tomu se můžete spolehnout, že zařízení zvládnou všechny překážky, které vám život postaví do cesty – od arktické divočiny přes pouštní písečné bouře, od stavu bez tíže až po potřísnění tekutinou a pády. Notebooky nejsou ale jenom odolné jako kámen, jsou i velmi výkonné. Uvnitř se nachází výkonné procesory obou vlajkových lodí ve světě procesorů. Dle osobních preferencí si můžete vybrat konfiguraci na Intelu i AMD.

P jako perfektní pracovní prostředí pro profesionály

Chcete ušetřit místo na nebo pod stolem? Oblíbenou volbou, která vyhoví vaším požadavkům, jsou pracovní stanice Lenovo ThinkStation řady P. Všechen výkon je schován v doopravdy malých zařízeních, a to právě díky nejnovější generaci procesorů Intel a profesionální grafice NVIDIA v systému s jedním nebo dvěma procesory. Pro uživatele, kteří nepotřebují ten nejlepší výkon ve svých řadách, jsou zde připravené modely s procesory Intel Core i5, i7 a i9 desáté generace. Stanice ThinkStation disponují také certifikátem ISV - jsou tedy energeticky účinné, vysoce všestranné a výjimečně spolehlivé. Na výběr je 5 modelů - P340 Tiny, SFF a Tower, dále P620 a výkonnostní pyramidu uzavírá P920. Všechny modely jsou dostupné v několika různých konfiguracích, vybere si tedy doopravdy každý.

Tou úplně nejmenší stanicí je P340 Tiny. Ta nabízí nekompromisní výkon v provedení, které je o 96 % menší než klasické stolní počítače. Objem totiž činí pouze jeden litr! Umístíte ji na stůl, připevníte za monitor nebo ji jednoduše můžete přenášet mezi kancelářemi. O něco větší, avšak stále velmi skladné, je provedení P340 SFF. Nejmodernější úložiště a technologie paměti v kombinaci s procesory až Intel Xeon a skvělou grafikou zajišťují nekompromisní výkon. Toto zařízení je skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají kompaktní a výkonný počítač. Tři sta čtyřicítku si můžete pořídit také v modelu P340 Tower. Tady se už na flexibilitu ale nehraje. Tyto větší pracovní stanice nabízí robustní a nekompromisní výkon, který je vhodný pro náročné uživatele. Vynikající grafika a procesory, nejmodernější úložiště a technologie paměti zajišťují dostatek výkonu pro vaše každodenní činnosti, a to i s náročnými programy. A pro ty, kterým 340 nestačí, si Lenovo přichystalo rovnou dvě esa v rukávu. A to pracovní stanice P620 a P920 ve verzích Tower. Ty kombinují legendární spolehlivost a inovaci s profesionálními možnostmi správy a vysokým stupněm podpory pro podnikové klienty. Disponují také certifikáty ISV pro více vláknové aplikace. Zkrátka nekompromisní zařízení.

Žádná kabeláž, hodně výkonu, elegantní design? All in one.

V případě, že nepotřebujete zařízení za desetitisíce, které utáhne ty nejnáročnější programy a zároveň vám lichotí čistý stůl bez kabelů a elegantní design, pak by vás mohla zaujmout jedna z řad All-in-One počítačů Lenovo. A co je to vlastně All-in-One (AIO)? Ve zkratce se jedná o integrovaný počítač do monitoru. Disponuje stylovým designem, na stole zabere málo místa a zbaví vás toho nepříjemného množství kabelů. Klávesnice a myš se většinou připojují bezdrátově, takže jediný kabel, který můžete mít na očích, je ten napájecí. Dokonce ani o reproduktory či webkamery se nemusíte starat. Tyto kousky mají totiž vše zabudované. 

Vstupenkou do AIO počítačů může být například řada V. Ve většině případů se jedná o modely s základním, avšak kvalitním osazením. Na běžnou kancelářskou práci vám tedy bohatě vystačí. Design je také velmi slušivý, tenké rámečky a dostatečně velká obrazovka vám dopřejí ideální podmínky k práci. Pokud se chcete spíše vydat zlatou střední cestou, za zmínku určitě stojí modely IdeaCentre 3, případně výkonnější IdeaCentre 5. Elegantní zpracování podstavce z něho navíc dělá i designovku na váš stůl. IdeaCentre bezpochyby pokryje všechny vaše výkonnostní požadavky, nabízí totiž široké portfolio konfigurací. Vybírat můžete jak z modelů, jejichž cena se pohybuje kolem 11 tisíc, tak i z těch výkonnějších, kde cena překračuje dvacetitisícovou hranici. Třetí a zároveň nejvýkonnější řadou v AIO počítačích Lenovo je řada M. V této kategorii najdeme doopravdy výkonné stroje. Modely M90 disponují 10. generací procesorů Intel, ta nejvyšší řada pak dokonce Intel Core i9. Pokud však nepotřebujete tolik výkonu, nicméně chcete spolehlivý počítač, který zvládne náročné úkony, pak by pro vás mohla být ideální AIO M70.

Cenově dostupná a stylová zařízení do firemního prostředí

Řada ThinkBook je zkrátka stvořená pro každodenní práci. Tyto notebooky vám umožní pracovat doslova stylově. Od nástrojů, díky kterým budete pracovat bez prostojů až po zabezpečení, které ochrání vaše citlivá data. Nestíháte na online meeting? Musíte se rychle přesunout? ThinkBooky disponují moderním pohotovostním režimem, díky kterému probudíte notebook za méně než 0,5 sekundy. Teď už se nemusíte bát dlouhého načítání a následných vybrušování z pozdního příchodu. Dostupná technologie rychlého nabíjení vám zaručí možnost být připojeni i na cestách. Zkrátka díky notebookům ThinkBook budete pracovat efektivněji a chytřeji.

Tato zařízení seženete v Intel i AMD osazeních. Velikost displeje si můžete v podstatě diktovat, dostupné jsou totiž hned v několika variantách - od těch menších 13,3" displejů, které se vejdou do každé brašny, až po 15,6", které nabízí velkou plochu pro práci. Za zmínku určitě stojí ThinkBook Plus, který nabízí rovnou dva displeje. Ano, čtete správě. Nyní si můžete dělat poznámky nebo číst dokumenty na 10,8" displeji, i když je notebook zavřený. Naopak klasický 13,3" displej v notebooku nabízí jasné a přesné barevné podání. Vybavte svou společnost ThinkBooky a pracujte ještě precizněji a rychleji, než tomu bylo doposud.

Máte zájem o více informací?

Tápete nad tím, zda jste vybrali správně nebo jen potřebujete poradit? S výběrem vhodného zařízení nebo služby vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?