Budoucnost designu s grafickou kartou NVIDIA RTX

Díky architektuře NVIDIA Ampere, NVIDIA RTX™ poskytuje neuvěřitelný výkon, ray tracing v reálném čase, zrychlenou AI a next-gen grafické možnosti pro stolní počítače, notebooky a servery.

Změny v průmyslu žádají technologické inovace

S příchodem Průmyslu 4.0, který je zaměřen na automatizaci, což také znamená práci s obrovským množstvím dat – výrobci produktů využívají široké spektrum nejnovějších technologií, aby snížili náklady, optimalizovali produkty, urychlili vývojové cykly a zlepšili efektivitu projektového týmu. Tyto technologie zahrnují AR & VR, fotorealistické vykreslování, simulace v reálném čase, grafickou virtualizaci a umělou inteligenci (AI). Společně pomáhají vytvářet nové pracovní postupy, díky kterým jsou výrobci schopni navrhovat a vytvářet inovativní produkty a být tak konkurenční na trhu.

Projekty jsou čím dál tím složitější a práce na dálku se stává stále častější. Tím mohou vznikat komplikace v pracovních postupech, komunikaci a i ve spolupráci v týmu. Pro organizaci je tak kritické zajistit efektivní a nákladově nenáročně pracovní prostředí pro zaměstnance, kteří jsou situováni napříč regiony.

Je třeba najít novou cestu, jak tyto výzvy překonat a tím zvýšit produktivitu.

Revoluční přístup k designu

Jako důvěryhodný technologický partner v oblasti vývoje produktů, společnost NVIDIA neustále zdokonaluje způsob, jak tyto složitosti překonat a pracovní proces tím zjednodušit.

Nejnovější profesionální NVIDIA RTX™ GPU založené na nové NVIDIA Ampere architektuře spojují umělou inteligenci, Ray Tracing a další pokročilé grafické technologie s účelem urychlení a optimalizaci design procesu. V rámci pokročilého ekosystému hardwaru, softwaru a pracovních nástrojů, RTX urychluje procesy jako jsou 3D grafické virtualizace, virtuální realita, interaktivní fyzicky založené renderování (PBR) a aplikace s podporou umělé inteligence. Tyto technologie také zlepšují týmovou spolupráci díky možnostem pracovat odkudkoliv.

Výpočetní platforma NVIDIA RTX

NVIDIA® RTX™, poháněná architekturou NVIDIA Ampere, kombinuje nejnovější generaci RT, Tensor a CUDA jader s až 48 GB grafické paměti. Tím poskytuje extrémní výkon, který designéři, inženýři a umělci potřebují.

Několik výhod, které NVIDIA RTX výrobcům přináší.

  • Efektivnější spolupráce v rozsáhlém týmu produktových návrhářů.
  • Rapidní iterace, vyhodnocení a optimalizace návrhů zajistí dokonalejší finální produkt.
  • Technické simulace v ranných fázích design procesu pro dřívější vyhodnocení a případné úpravy.
  • Urychlená tvorba fotorealistických marketingových podkladů.
  • Pohlcující zážitky z VR, které posunou prezentaci produktů, recenzi návrhů nebo například školení na další úroveň.

Spolupráce jako žádná jiná

Grafické karty NVIDIA RTX přináší obrovský výkon, díky kterému mohou designéři využít plný potenciál NVIDIA Omniverse. Tato otevřená platforma je navržena k tomu, aby posunula virtuální spolupráci na novou úroveň. Omniverse umožní týmům umělců propojit nejrůznější designové nástroje a celé projekty v jednom sdíleném virtuální prostředí. Kolaborace jsou tak daleko příjemnější a tím i efektivnější.

Kontakt na AC specialistu a poptávka

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Tadeáš Hrubý, tadeas.hruby@autocont.cz

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?