Mobilita a produktivita se stanicemi ZBook

Výkonné a zároveň mobilní stanice HP Zbook jsou dobře vybavená zařízení, která najdou své místo ve všech oblastech společností a domácností.

HP ZBook Firefly 14 G8

Moderní čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i5-1135G7 zajišťuje společně s grafikou NVIDIA Quadro T500 512GB PCIe SSD a 16 GB paměti RAM této mobilní profesionální pracovní stranici svižný a efektivní chod. Přitom si jej budete moci díky jeho celokovovému tělu, s tloušťkou necelých 18 mm, minimálními rozměry a hmotnosti 1,4 kg vzít kamkoli s sebou. Jeho 14" displej se může pochlubit 100% pokrytím barevného prostoru sRGB, vysokým jasem až 400 nitů a rozlišením Full HD. Této snadno přenosné pracovní stanici nechybí ani bohatá výbava v podobě moderní Wi-Fi 6, dvou portů USB-C s rozhraním Thunderbolt 4, čtečkou karet SmartCard nebo komplexním zabezpečením HP Security se čtečkou otisků prstů i IR kamerou.

HP ZBook Firefly 15 G8

Nejnovější rychlý procesor Intel® Core™ i7-1165G7 je srdcem této výkonné mobilní pracovní stanice vybavené také grafickou kartou NVIDIA Quadro T500 s 4 GB grafické paměti, stejně jako 1TB SSD a 16 GB paměti RAM. Kvalitní matný 15,6" Full HD displej s úzkými rámečky vám poskytne dostatečně velkou pracovní plochu a k dispozici máte také numerický blok pro snadné zadávání čísel. Přesto je tento celokovový notebook s tloušťkou 19,2 mm a hmotností 1,75 kg stále snadno přenosný. Samozřejmostí je špičkové komplexní zabezpečení HP Security se čtečkou otisků prstů a IR kamerou a nechybí ani moderní Wi-Fi 6, HDMI 2.0 nebo mimořádně rychlé porty USB-C s rozhraním Thunderbolt 4.

HP ZBook Fury 15 G7

Mimořádně výkonná mobilní pracovní stanice díky procesoru Intel® Core™ i9-10885H a profesionální grafické kartě NVIDIA Quadro RTX 3000 se 6 GB grafické paměti. Obojí pak doplňuje i pro náročnou práci dostačujících 32 GB operační paměti a rychlé 1TB PCIe SSD.

I díky svému špičkovému matnému 4K IPS displeji, se 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 a jasem 600 nitů, je tento notebook ideální volbou pro grafické designéry, kterým poskytne skvělý výkon i věrný obraz bez kompromisů. U řady ZBook je samozřejmostí také celokovové provedení, moderní výbava s Wi-Fi 6, gigabitovou LAN i USB-C s rozhraním Thunderbolt 3 a komplexní zabezpečení HP Security se čtečkou otisků prstů a IR kamerou pro rozpoznávání obličeje.

HP ZBook Fury 17 G7

Výkonný šestijádrový procesor Intel® Core™ i7-10750H s taktem až 5 GHz, 16 GB operační paměti a grafika NVIDIA Quadro T1000 se 4 GB grafické paměti předurčuje tuto pracovní stanici pro náročné grafické aplikace. Ke svižné práci pak přispívá 512GB PCIe SSD. Je ideální volbou pro ty, kdo přivítají velkou pracovní plochu 17,3" matného Full HD IPS displeje s jasem až 300 nitů a elegantními úzkými rámečky.

Nechybí mu ani celokovové provedení a bohatá výbava v podobě dvou USB-C s rozhraním Thunderbolt 3, Wi-Fi 6, gigabitové LAN, portu HDMI 2.0 a čtečky karet SmartCard. Spolehnout se můžete také pokročilé zabezpečení díky funkcím HP Security a čtečce otisků prstů i IR kameře pro rozpoznávání obličeje.

HP ZBook Create G7

Vysoký výkon společně s příznivou cenou přináší procesor Intel® Core™ i7-10750H zkombinovaný s herní grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q vybavenou 8 GB grafické paměti. V tomto profesionálním notebooku jim navíc sekunduje 32 GB operační paměti a rychlé 1TB PCIe SSD.

Výkonu například pro grafické animace tak bude mít uživatel na rozdávání, přitom se může spolehnout na tenké odolné celokovové tělo a skvělou výbavu v podobě dvou portů USB-C s ultrarychlým rozhraním Thunderbolt 3 a nejnovější Wi-Fi 6. Matný 15,6" Full HD IPS displej se může pochlubit vysokým jasem až 400 nitů a samozřejmostí je i komplexní zabezpečení HP Security s IR kamerou pro rozpoznávání obličeje i čtečkou otisků prstů.

HP ZBook Studio G7

Špičková mobilní pracovní stanice osazená procesorem Intel® Core™ i9-10885H a grafickou kartou NVIDIA Quadro RTX 3000 s 6 GB videopaměti. Vynikající efektivitu práce zajišťuje i 32 GB operační paměti a rychlé 1TB SSD. Nabídne celokovové tělo s 15,6" IPS displejem s mimořádně jemným 4K rozlišením, 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 a jasem až neuvěřitelných 600 nitů.

Spolehnout se můžete také na vynikající výbavu od integrované Wi-Fi 6, dvou portů USB-C s rozhraním Thunderbolt 3 až po grafický výstup miniDP 1.4 a čtečku paměťových karet. Samozřejmostí je i špičkové komplexní zabezpečení díky sadě HP Security a integrované jak čtečky otisků prstů, tak IR kamery rozpoznávající obličej.

Máte zájem o více informací?

Pokud i přes to tápáte, po kterém modelu sáhnout, neváhejte se obrátit na nás. S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?