Microsoft Surface pro firmy. Moderní koncové zařízení, které přináší nové standardy.

Jako certifikovaný a významný partner Microsoftu nabízíme na českém trhu nejnovější podnikové modely notebooků a tabletů Surface, které v nabídkách eshopů nenajdete. Využijte nových možností a nabídku, která leckoho překvapí.

Surface pro podnikové prostředí

Můžete se těšit také na speciální cenové a záruční podmínky, šité na míru podnikům, organizacím a školám všech velikostí. U všech modelů jsou předinstalované Windows 10 Pro. Na tyto řady produktů Microsoft firmám a organizacím nabízí rychlejší vyřizování záručních reklamací (zdarma doprava z/do servisu) i prodloužení záruk za příplatek.

Optimální zařízení od výrobce Windows

Ve firmě, domácí kanceláři, u jídelního stolu i na pohovce v obýváku – s Microsoft Surface u sebe vždy budete mít výkon, dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením, Dolby Audio pro hudbu a videa, HD kamery pro komunikaci a systém Windows, který dobře znáte.

Tři skvělé řady Microsoft Surface

Microsoft Surface Pro 7 je klasický Surface, ultralehký konvertibilní 2-v-1, ve verzi 7 s dvakrát vyšším výkonem, než jeho předchozí generace. Používejte ho jako tablet, notebook nebo Áčko.

Microsoft Surface Go je 10” Go je nejmenší a nejlehčí Surface s Windows 10 Pro, vhodný do kanceláře, do terénu i do dílny. Volitelné LTE, výdrž na baterii až 9 hodin, hmotnost od 522g.

Microsoft Surface Laptop 3 je perfektní notebook s dotykovým 13.5” nebo novým 15” displejem PixelSense™ a odolným mimořádně lehkým a tenkým tělem.

Více profesionality se Surface Pro 7

  • Zařízení 2 v 1 pro každý styl práce - Surface Pro 7 se umí proměnit z ultralehkého a všestranného notebooku na výkonný tablet nebo třeba přenosné grafické studio. Porty USB-C a USB-A zajišťují nejlepší možnosti připojení displejů a doků a zároveň nabíjení nejrůznějších zařízení, jako jsou telefony a další příslušenství.
  • Nejvyšší výkon kdykoli k dispozici - Surface Pro 7 poskytuje výkon, který potřebujete pro používání podnikových aplikací a podporuje i rychlejší multitasking. Kromě výkonu zajišťuje procesor Intel® Core™ 10. generace i celodenní výdrž baterie. Technologie jako Instant On, rychlé nabíjení a vylepšený úsporný režim umožní vrátit se okamžitě k práci.
  • Výkonná grafika podněcující kreativitu - Surface Pro 7 jen vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, které moderní pracoviště 21. století vyžaduje. I tak ale zachovává podporu využití dříve pořízeného příslušenství a klávesnic Type Cover. Do své výbavy můžete nyní také přidat nové typy klávesnic v ohromujících barvách - platinové a matné černé.

Více všestranosti se Surface Go

  • Pro všechny, kteří jsou na cestách - nejmenší a nejlehčí Surface Go s Windows 10 Pro je ideálním pomocníkem pro pracovníky v terénu, pro skladníky, řidiče i pro obchodníky. Pro výuku ve školách i pro ty, kteří jsou stále na cestách. S výdrží až 9 hodin a s podporou rychlého nabíjení. Tablet obnoví kapacitu během dvou hodin.
  • Pro práci v terénu, v dílně nebo v učebně - surface Go je snadno přenosný, stabilní a spolehlivý. Na 10“ zařízení získáte výkon notebooku a mobilitu tabletu. Vybaven klávesnicí Signature Type Cover a se Surface Penem. Kryt a držák na Pen zajistí jeho odolnost. S možností tří polohovacích režimů budete vždy v maximálním pohodlí.
  • Zapadne do IT systému organizace - surface Go je bezpečné, spolehlivé a lehce spravovatelné zařízení. V organizacích se dá se lehce zavádět, instalovat a spravovat. S LTE připojením budete online nepřetržitě. Z prémiových funkci zaujme Surface Go hlavně rychlým nabíjením, obličejovým senzorem a šifrovacím TPM procesorem.

Více produktivity se Surface Laptop

  • Design podněcující nápady - tenký, lehký a elegantní, který udělá dojem. Můžete si vybrat z výrazných barev jako platinová, kobaltově modrá, matná černá nebo písková a dvou odolných provedení klávesnic:Alcantara® nebo elegantní matný kov. S interaktivním dotykovým displejem PixelSense™.
  • Výkon pro vaši produktivitu - vyšší rychlost a výkon vám umožní splnit každý úkol. Díky nejnovějšímu procesoru Intel® Core™ 10. generace, vylepšenému grafickému subsystému a až 32 GB RAM a 1TB úložišti můžete pracovat s profesionálním softwarem a obchodními aplikacemi, na které se vaše firma spoléhá.
  • Více možností připojení - nový Surface Laptop 3 vás propojuje se světem více způsoby než kdy dříve. Pomocí portů USB-C™ a USB-A se můžete připojit k displejům a dokovacím stanicím a také nabíjet nejrůznější příslušenství. Díky dvěma vylepšeným mikrofonům Studio Mics s velkým dosahem budete vždy zřetelně slyšet.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Martin Černík, martin.cernik@autocont.cz. Případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?