Je libo notebook nebo tablet osmé generace?

HP již léta nabízí špičkové produkty, které zaumou oči nejen profesionálů, ale neuniknou ani méně náročným uživatelům. Osmá generace řady Elitebook X360 nabízí mimořádnou mobilitu zkombinovanou se skvělou univerzálností.

HP EliteBook x360 830 G8

Nejmodernější procesor Intel® Core™ i5-1135G7 jedenácté generace s integrovanou grafikou Iris Xe pohání tento 14", snadno přenosný, pracovní notebook vybavený také 8 GB paměti RAM a rychlým 256GB PCIe SSD. Kromě kovového víka a horní strany základny či pohodlné podsvícené klávesnice odolné vůči polití vodou, se může pochlubit hmotností pouhých 1,38 kg a tloušťkou pod 20 mm. Přitom mu nechybí kompletní výbava od gigabitové LAN, rychlé Wi-Fi 6, čtečky karet SmartCard až po USB-C s rozhraním USB 3.2 Gen2 a podporou Power Delivery i DisplayPort výstupem nebo trojice klasických USB 3.0 a HDMI 1.4. Spolehnout se můžete i na možnost šifrování disku díky modulu TPM 2.0 a Windows 10 Pro či na víceúrovňové zabezpečení s HP Security a integrovanou čtečkou otisků prstů.

HP EliteBook x360 1030 G8

Mimořádnou mobilitou a výbavou se může pochlubit tento celokovový konvertibilní notebook osazený nejmodernějším procesorem Intel® Core™ i5-1135G7, 512GB SSD a 16 GB paměti RAM. Díky své snadné přenositelnosti s tloušťkou 16,1 mm a hmotností 1,21 kg kombinovanou s integrovaným 4G/LTE modemem, je předurčen pro práci kdekoli v terénu. Snadno jej proměníte na tablet a jeho 13,3" Full HD displej s úzkými rámečky a antireflexní úpravou nabízí vysoký jas až 400 nitů. Do jeho výbavy patří i dvojice portů USB-C s rozhraním Thunderbolt 4, rychlá Wi-Fi 6 nebo IR kamera pro rozpoznávání obličeje, stejně jako čtečka otisků prstů. Samozřejmostí je i komplexní sada zabezpečení HP Security.

HP EliteBook x360 1040 G8

Nejnovějším procesorem Intel® Core™ i5-1135G7 je poháněn tento konvertibilní notebook s mimořádně úzkými rámečky okolo svého 14" dotykového Full HD displeje s antireflexní úpravou a vysokým jasem až 400 nitů. I díky nim a tloušťce svého celokovového těla pouhých 16,6 mm se snadno přenáší, přitom nabízí nekompromisní výbavu v podobě dvou portů USB-C, s rozhraním Thunderbolt 4, portu HDMI 2.0 nebo rychlé Wi-Fi 6. Díky sadě bezpečnostních funkcí HP Security se budete moci soustředit jen na svou práci a čip TPM 2.0 se zase společně s Windows 10 Pro postará o šifrování citlivých dat. Pro snadné přihlašování do systému pak slouží jak čtečka otisků prstů, tak integrovaná IR webkamera rozpoznávající obličej.

Chcete vědět více informací?

Pokud i přes to tápáte, po kterém modelu sáhnout, neváhejte se obrátit na nás. S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?