Vkročte do světa produktů HP

Ať už hledáte notebook, který vám bude vždy po ruce na cestách, pracovní stanici, která vás oslní jedinečným výkonem nebo zkrátka potřebujete notebook na každodenní práci z domu či kanceláře, objevte s námi produkty HP.

Výkonné a mobilní pracovní stanice

Na vrcholcích pyramid mezi laptopy se nachází segment mobilních pracovních stanic. Tyto stroje jsou šampiony těžké váhy v produktivitě, mají to nejlepší hardwarového vybavení, konektorovou výbavu a nechybí jim ani krytí nadstandardními zárukami. 

Pokud zkrátka potřebujete mít neustále k dispozici procesorový výkon stolního počítače třeba na střih videa, tak s řadou HP Zbook určitě nešlápnete vedle. Nicméně to nekončí jenom hardwarem. Zbooky dominují také kvalitou zpracování, pevností konstrukce a schopnosti komunikace.

Menší rozměr neznamená méně výkonu

Hledáte spolupracovníka, který díky snadné rozšířitelnosti poroste s vašimi potřebami? Pracovní stanice HP vám tento prostor spolehlivě vyplní. Náročné profesionální aplikace nedělají těmto zařízením vůbec žádný problém. Potřebujete upgrade hardwarového vybavení? Bez jakýchkoliv problémů vyměníte grafickou kartu, zvýšíte výkon procesoru nebo přidáte další hardware do PCIe slotů. S pracovními stanicemi od HP získáte výkon na úrovni, v serveru, v jednoduchém desktopovém provedení. 

Své místo si nemusí hledat jen u architektů, designerů a vývojařů. Určitě ho ocení i studenti technických oborů či kdokoliv s vyššími požadavky na hardwarové vybavení, při používání profesionálních náročnějších programů.

Elitní parťák na cesty i do kanceláře

Řada prémiových notebooku HP EliteBook zvládnou i ty nejnáročnější úkoly. Jde o špičková zařízení, která byla vytvořena pro každodenní zápřah vaší prací. EliteBooky se můžou chlubit moderním hardwarem, odolnou celokovovou konstrukcí a maximálním zabezpečením citlivých dat.

Najde své místo v kanceláři, ale pokud s ním budete chtít cestovat i po světě, určitě dokáže příjemně překvapit mnohdy až 16,5 hodinovou výdrží baterie. Už se tedy nebudete muset bát neustálého hledání přípojek pro nabíjení vašeho zařízení.

Řada funkcí a vysoký výkon

Hledáte kvalitní pracovní notebook do kanceláře i na cesty s příznivou cenou? Notebooky HP ProBook nabízí dostatek výkonu pro kancelářské i náročnější aplikace, vynikají zejména rychlým SSD diskem, díky kterému bude práce se soubory odsýpat. Hliníková kontrukce s nízkou hmotností v kombinaci s velkokapacitní baterií dělá ProBook ideláním notebookem pro práci z domu, kanceláře i z cest.

Poměr kvality a ceny vám může otevřít brány do světa HP produktů. Zkrátka spolehlivý pracovní notebook, díky kterému bude práce radostí.

Elegantní design, kvalitní obraz

Profesionální monitory HP jsou perfektními společníky pro každého uživatele, který potřebuje opravdovou špičku. Nová řada Z monitorů je určena pro všechny, kteří při práci vyžadují maximální přesnost.

Ať už jste tedy grafický designer, architekt nebo markeťák, tento monitor je právě pro vás. Minimální okraje, nastavitelnost ve 4 směrech a k tomu spousta funkcí mezi které patří i HP Eye Ease.

Máte zájem o více informací?

S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Zájem ?