Neuvěřitelně malé, ale neuvěřitelně výkonné

Pracovní stanice HP jsou bezpochyby prostorově úsporným zařízením, nicméně malý v žádném případě neznamená nevýkonný. "Zetkové" stanice od HP jsou zkrátka nekompromisním výkonným aparátem.

HP Z2 Mini G5

Neuvěřitelně malá a všestranná pracovní stanice s objemem 2,7 l, která využívá desktopový procesor Intel® Core™ i5-10500 a grafickou kartu NVIDIA Quadro P620 se 4 GB grafické paměti. Nechybí jí ani 8 GB operační paměti a rychlé 256GB PCIe SSD. Připojit k ní můžete až tři monitory s rozhraním DisplayPort a nabídne i šest USB 3.2 Gen2 portů pro rychlé připojení periferií či gigabitová LAN. Rozšířit pak tuto stanici lze o další M.2 SSD či o druhý SO-DIMM paměťový modul.

HP Z2 G5 SFF

Prostorově úsporná pracovní stanice osazená desktopovým procesorem Intel® Core™ i7-10700 a grafickou kartou NVIDIA Quadro P620, kterou lze polohovat na výšku či na šířku, nabízí snadnou rozšiřitelnost díky čtyřem paměťovým slotům, dvěma M.2 slotům pro SSD a jedné 2,5" i jedné 3,5" pro disky či volným PCIe 3.0 slotům. Ve výbavě přitom nechybí 16 GB paměti RAM, rychlé 512GB SSD či optická mechanika, čtečka SD karet, deset USB portů a čtyři mini DisplayPort 1.4 grafické výstupy. Při práci vás tak nebude nic omezovat.

HP Z2 G5

Výkonný šestijádrový procesor Intel® Core™ i7-10700 v kombinaci s profesionální grafickou kartou NVIDIA Quadro P1000 je srdcem klasické pracovní stanice, která nabízí skvělou rozšiřitelnost. Lze osadit až dvěma 3,5" disky, jedním 2,5" diskem a dvěma M.2 SSD, jedno 512GB už má osazeno. Ke dvěma 8GB DIMM modulům lze přidat další dva a celkově lze kapacitu operační paměti rozšířit až na 128 GB. Počítač má také volné PCIe 3.0 sloty pro další karty. Do jeho výbavy patří optická mechanika, integrovaný reproduktor, gigabitová LAN, deset USB portů nebo čtyři grafické výstup mini DisplayPort.

HP Z4 G4

Profesionálové pracující s náročnou grafikou a animacemi se neobejdou bez pracovní stanice s nekompromisním výkonem, který dokáže zajistit osmijádrový procesor Intel® Xeon® W-2245 v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA Quadro P2200 vybavenou 5 GB grafické paměti. Nesmí chybět 32 GB operační paměti, kterou lze prostřednictvím celkem osmi RDIMM slotů rozšířit až na 512 GB. Samozřejmostí je i rychlé 512GB SSD, ke kterému lze přidat další díky dvěma M.2 slotům, případně počítač osadit dvěma 3,5" disky. Portovou výbavu se dvěma USB-C a osmi klasickými USB či dvěma gigabitovými LAN doplňuje i čtečka paměťových karet nebo optická mechanika.

Chcete vědět více informací?

Pokud i přes to tápáte, po kterém modelu sáhnout, neváhejte se obrátit na nás. S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?