Elitní pracovní notebooky v kabátku osmé generace

Moderní harware a extrémně odolná celokovová kontrukce, to z modelů řady EliteBook dělá dokonalého spolupracovníka na cesty. Jeho přednosti však naplno využijete i z domova nebo z práce.

HP EliteBook 850 G8

Tahoun v osmé generaci řady EliteBook - to je model 850 G8. Full HD 15,6" displej, výkonný procesor Intel® Core™ i7 jedenácté generace a paměť 16 GB RAM vám garantuje, že právě tento notebook bude tím vhodným partnerem pro každodenní práci. Díky HD webkamerce (720p) si i vaší kolegové užijí videohovor skoro tak, jako byste seděli vedle nich. HP EliteBook 850 G8 je zkrátka výkonný, zabezpečený a odolný notebook, který nabízí snadné připojení a vysokou produktivitu. Využijte multitasking na různých místech během pracovního dne díky HP EliteBook 850 G8!

HP EliteBook 830 G8

O něco šetrnější je model HP EliteBook 830 G8. U tohoto modelu můžeme očekávat menší, ale za to mobilnější LCD 13,3" displej, který nabízí Full HD obraz. Notebook váží pouze 1,24 kg, garantuje dlouhou výdrž během pracovního nsazazení díky 53 Wh v tříčlánkové baterii Li-ion HP a živé videohovory s 720p webkamerou. HP Elitebook 830 osmé generace je však nešetrný výkonem. Čtyřjádrový Intel® Core™ i5-1135G7, integrovaná grafická karta Intel Iris Xe a 8 GB RAM - díky tomuto triu můžete vsázet na to, že vaše každodenní činnost nebude již ničím omezována.

Chcete vědět více informací?

S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?