Kybernetičtí predátoři nikdy nespí. Mějte stále aktivní zabezpečení.

Ucelený koncept HP Wolf Security zahrnuje zabezpečené počítače a tiskárny s rozsáhlou sadou softwaru a služeb pro zvýšení ochrany koncových bodů a odolnosti institucí. Zvažte úroveň HP ochrany před kybernetickými útoky.

Nová generace zabezpečení

Během koronavirové pandemie se celkový objem kybernetických útoků několikanásobně zvýšil. Hackeři se přitom zaměřili zejména na uživatele pracující z domova. Společnost HP Inc. přišla s rozsáhlým záměrem vlastního řešení kybernetické bezpečnosti a nazvala ho HP Wolf Security. Jde o integrované portfolio koncepčně zabezpečených počítačů, tiskáren, softwaru i služeb.

Zákazníkům nyní HP nabízí široké portfolio možností zaměřené na zajištění komplexní ochrany a kybernetické odolnosti koncových zařízení. Je vždy na posouzení organizace, co z možností vestavěných bezpečnostních vlastností a funkcí koncovýc zařízení HP využít, jaké HP kyberbezpečnostní funkce a služby případně dokoupit či co řešit jinými podnikovými security platformami.

Vyberte si to své

Řešení HP Wolf Security založené na principech Zero trust, využívá nejmodernějších technologií umožňujících snížit zátěž pracovníků IT. Zahrnuje také firmware s automatickým obnovením, funkce detekce narušení paměti a izolace hrozeb prostřednictvím virtualizace či cloudovou inteligenci. Podnikové portfolio HP Wolf Security je rozděleno do třech kategorií:

  • HP Wolf Security for Business - zahrnuje portfolio vestavěných bezpečnostních funkcí, které jsou součástí každého zakoupeného firemního počítače.
  • HP Wolf Pro Security - software a služby pro malé a střední podniky.
  • HP Wolf Enterprise Security pro - software a služby pro státní správu a velké podniky.

HP Wolf Pro Security

HP Wolf Pro Security integruje ochranu před hrozbami založenou na mikrovirtualizaci, prevenci proti napadení malwarem založenou na antivirovém řešení nové generace a na ochraně identit. Všechny tyto nadstavbové vrstvy poskytují dodatečnou ochranu, kterou mohou IT oddělení pořídit, nasadit i provozovat.

  • Threat Containment (ochrana před hrozbami) zvyšuje standard ochrany koncových bodů, neboť poskytuje ochranu, která se nespoléhá na detekci. Hardwarem podporovaná mikrovirtualizace kompletně izoluje hrozby šířící se všemi nejběžnějšími vektory, aniž by to mělo dopad na uživatelské prostředí.
  • Malware Prevention (prevence před malwarem) je kompletní antivirové řešení nové generace poskytující pokročilou ochranu před malwarem, založenou na prediktivní detekci, ke které využívá techniky kombinující využití umělé inteligence, jako je hluboké učení a behaviorální analýzu.
  • Identity Protection (ochrana identity) poskytuje ve všech oblíbených prohlížečích ochranu před phishingovými útoky, cílícími na přihlašovací údaje.
  • Vestavěná hardwarová zabezpečení HP jsou integrována s výše uvedenými řešeními. Patří k nim například funkce jako Application Persistence, OS Resiliency či Physical Tamper Protection.

HP Wolf Enterprise Security

Součástí řešení HP Wolf Enterprise Security je funkce Sure Access Enterprise, která využívá technologii izolace. Ta zajišťuje, že kritické aplikace jsou chráněny před veškerým malwarem, kterým mohou být napadeny uživatelské počítače. Tato funkce vytváří hardwarově zabezpečené mikrovirtuální počítače (VM), které mohou chránit stěžejní aplikace – virtuálně oddělují aplikace od hostitelského počítače. Aplikace a data jsou bezpečně izolovány od hostitelského operačního systému a od útočníků, kteří by do operačního systému případně pronikli. 

Jak pomáhá zvyšovat bezpečnost?

  • Chrání klíčové úlohy, jako jsou vzdálené činnosti prováděné na kriticky důležitých systémech správcem systému.
  • Umožňuje uživatelům bezpečně pracovat prostřednictvím jednoho zařízení na více virtuálních pracovních stanicích s privilegovaným přístupem (PAW).
  • Zabezpečuje přístup ke kritickým aplikacím prostřednictvím prohlížeče.

A je toho mnohem více ...

Společnost HP rovněž představuje novou službu Flexworker, která umožňuje IT oddělením zvyšovat produktivitu pracovní síly a současně pomáhat chránit podnikové sítě a data. Tato nová rozšířená služba Managed Print Service (MPS) umožňuje IT oddělením vybavit pracovníky pracující částečně na home office, zabezpečenými tiskárnami, které lze monitorovat a automaticky opravit, pokud zařízení nevyhovuje podnikovým pravidlům.

HP Wolf Essential Security je navíc součástí inteligentních tiskáren HP+ se zabudovaným zabezpečením – 24 hodin po sedm dní v týdnu. Tiskárny HP+ se Smart Security pomáhají spotřebitelům a malým firmám zůstat o dva kroky napřed před hackery, což pomáhá předcházet možným malwarovým útokům a brání tomu, aby vaše data skončila ve špatných rukou.

Potřebujete více informací?

V případě, že vás téma kybernetické bezpečnosti HP zaujalo, neváhejte kontaktovat našeho AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz. Rádi vám poradíme.

Chcete více informací?