Investice do budoucnosti? Zcela zdarma. Recyklujte s HP Planet Partners.

Dopřejte i příštím generacím ideální podmínky na naší planetě. Zapojte se do programu HP Planet Partners a recyklujte s námi použité inkoustové a tonerové kazety.

Proč recyklovat s HP Planet Partners?

Bohužel, i v jednadvacátém století se vyhozené kazety nerecyklují správně. Společnost HP to však s ochranou životního prostředí myslí vážně, a proto je zde program HP Planet Partners. Ten není zaměřen na recyklování originálních inkoustových a tonerových kazet pouze značky HP, ale i na tonery Samsung. Z recyklovaných součástek jsou plasty znovu využity na výrobu nového spotřebního materiálu HP. Navíc 100 % originálních tonerových kazet HP a 82 % originálních inkoustových kazet HP obsahuje recyklovaný materiál. 

Společnost HP se aktivně podílí na zlepšení životního prostředí již několik let. V rámci programu Sustainable Impact staví naši planetu na první místo. Jedním z mnoha cílů je například usilování o nulové odlesňování – v průběhu roku 2021 budou mít všechny jejich papíry a papírové obaly certifikaci FSC nebo PEFC. Hewlett-Packard myslí i na naše vodní zdroje. Například v březnu 2019 se díky programu zpracovalo 325 tun plastu vyloveného z oceánu. Zjistěte, jak funguje HP Planet Partners a recyklujte i vy.

Vyberu, vyplním a přispívám ke zlepšení životního prostředí

Jednoduše si vyberete typ programu, který vám nebo vaší společnosti bude vyhovovat. Následně vyplníte krátký registrační formulář, na základě kterého vám bude poštou zaslána obálka nebo krabice pro vaše použité kazety. Do ní vložíte recyklovatelné součástky, pošlete a společnost HP je opět bude schopna použít při výrobě nových kazet. Potřebujete poradit? Rádi s vámi vybereme i nové produkty, které budou odpovídat vašemu nasazení a potřebám. Jsme dlouholetým partnerem HP a i díky tomu vám můžeme nabídnout naše odborné znalosti a zkušenosti při výběru nové tiskárny a tiskárenských doplňků včetně asistence s jejich následnou recyklací.

Vyberte si vhodný program

Pokud vlastníte pouze pár jednotek tonerových kazet, využijte programu pro jednotlivce nebo firmy – zaslání poštou. Objednejte si obálky nebo štítky s předplaceným poštovným k vrácení inkoustových a tonerových kazet HP nebo tonerových kazet Samsung poštou.

V případě, že má vaše společnost větší množství kazet, tiskových hlav nebo jiného tonerového spotřebního materiálu s dlouhou životností, využijte službu dodání a vyzvednutí krabic. Krabici nikam nosit nemusíte, neboť bude ve vaší firmě vyzvednuta a o vaše staré kazety se už dále postaráme. Obě tyto služby jsou zdarma.

Přidáte se i vy?

Pokud i vy chcete přidat ruku k dílu a podílet se na zlepšení životního prostředí s HP, kontaktujte našeho AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz. Spolupracujte s námi na lepší budoucnosti.

Chcete více informací?