Dell Technologies on Demand

Získejte vyšší flexibilitu i předvídatelnost nákladů pro dodávky a provoz IT infrastruktury i koncových zařízení formou služby či v modelech spotřeby IT.

Progresivní podniky, které v současné době modernizují svou IT infrastrukturu, aby zvýšily provozní efektivitu či využily nové možnosti, které přichází s digitální transformací, často kombinují veřejné cloudové služby (IaaS a SaaS) se svou vlastní infrastrukturou a vytváří prostředí provozu IT v hybridní cloudu. Na základě zkušeností s veřejnými cloudovými poskytovateli, mnoho z těchto organizací nyní hledá možnost k přechodu na model dodávek, založený na spotřebě nebo provoz ve formě služby i pro vlastní datová centra, IT infrastrukturu poboček či pro používaná koncová zařízení.

Společnost Dell Technologies na tyto potřeby zareagovala nově oznámenými komplexními službami Dell Technologies on Demand pokrývající nejširší portfolio IT infrastruktury v oboru. Zákazníci si díky tomu mohou vybrat, jak nasadí a zaplatí svá IT řešení splňující jejich potřeby, které se v průběhu času mohou měnit. Dle Gartner predikcí by v roce 2022 mělo být podobnými principy nově pořizováno až 15% lokální IT infrastruktury a koncových zařízení.

Chcete vědět více?

Chcete více informací?