Dokonalé notebooky DELL Latitude a Windows 11. Pusťte se do něčeho skvělého.

Nové vlastnosti vybraných řad DELL Latitude významně pomohou produktivitě vaší organizace. Možnosti nového operačního systému Windows 11 vaši efektivitu a rychlost práce dále výrazně posilují.

Uvažovali jste někdy nad tím, jestli existuje perfektní notebook, který naplní všechna vaše očekávání a splní všechny požadavky, které si na zařízení kladete? Výrobci se snaží inovovat svá zařízení tím nejrychlejším tempem, aby vyhověla co největší skupině zákazníků. Někdy se to povede lépe a někdy dojde ke slušnému fiasku. Společnost DELL je však příkladem té první varianty, se svými notebooky Latitude udělala totiž velký krok vpřed.

Čím se vyznačují podnikové notebooky DELL Latitude

Jedná se o malá a lehká zařízení pro práci odkudkoli. Disponují DELL Optimizerem s funkcemi Express ke zvýšení produktivity. Mají obrazovky s úzkými rámečky i bezpečnostní funkce SafeShutter a SafeScreen. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, z uhlíkových vláken a hliníku. Nabízí výběr z různých operačních systémů, včetně Chrome Enterprise a mají pokročilá řešení chlazení. Uychlí vaši práci díky možnostem rychlé konektivity, včetně Wi-Fi 6E, Wi-Fi 6, 5G, 4G LTE a eSIM.

Do nového roku s Windows 11

* Upgrade na Windows 11 bude do oprávněných zařízení doručen ke konci roku 2021 nebo v roce 2022. Harmonogram se může u různých zařízení lišit. Určité funkce vyžadují konkrétní hardware (další informace na adrese aka.ms/windows11-spec

Produktová řada Latitude 9000 a její vlastnosti

DELL se rozhodl rozšířit své portfolio Latitude produktů a představuje novou ultra prémiovou řadu notebooků a zařízení 2 v 1 - Latitude 9000. Jedná se o nejmenší a nejlehčí počítače DELL, které jsou zároveň precizně zpracovány s nejvyšším důrazem na detail. Díky nástroji DELL Optimizer se přizpůsobí vašemu způsobu práce, takže můžete dělat více a rychleji.

V této nejvyšší řadě nemůžeme očekávat žádná ořezávátka. Zařízení jsou vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi. Skvělý výkon bezpochyby pokryjí procesory Intel Core jedenácté generace, dostatek operační paměti a kvalitní grafická karta Intel Iris Xe Graphics. Nové Latitudy vás bezpochyby podrží i během dlouhých pracovních cest. Kromě nízké hmotnosti (cca 1,4 kg) mile překvapí i výdrž baterie – ta nabízí až 20 hodin na jedno nabití. 

Není pochyb, že komponenty, které se schovávají uvnitř elegantní kovové konstrukce, jsou zkrátka špičkové. Jenže u nich tato paráda ještě nekončí. Nová devítitisícovka se může pochlubit také kvalitním 15" UHD displejem s úzkými rámečky v antireflexní úpravě.  Jedná se o profesionální notebooky, to nejlepší, co můžete z řad DELL Latitude vytěžit.

Produktová řada Latitude 5000 a její vlastnosti

Nejvyšší manažerské řady notebooků cílí na poměrně malou skupinu uživatelů. Drtivé většině zaměstnanců na cestách nebo v kanceláři stačí pro jejich požadavky zlatá střední cesta. Proto je tu modelová řada DELL Latitude 5000, která však nenabízí jen cenově zajímavá zařízení, ale i elegantní zpracování, škálovatelnost a vysoký výkon. Paleta zařízení, které v této kategorii najdeme, je opravdu barevná. Potřebujete něco opravdu skladného? Jistě, máme pro vás 13" notebooky. Nebo potřebujete naopak dostatečně velký displej, aby práce byla pohodlná a efektivní? Ano, vybírejte z patnácti palcových displejů. Nebo potřebujete flexibilní Latitude, který vás dovede k dokonalosti v multitaskingu? Jistě, i zařízení 2 v 1 rozhodně zaujme. Zkrátka vybere si doopravdy každý.

Zatím to nezní vůbec špatně, viďte? A co že se skrývá uvnitř? Srdcem těchto Latitudů je jedenáctá generace procesorů Intel Core i5 nebo i7. O vizualizaci se stará integrovaná grafická karta od Intelu a antireflexní monitory s rozlišením FHD nebo 4K – v obou případech s funkcí ComfortView Plus. Nové modely v této řadě také nabízí prodlouženou výdrž baterie. Pětitisícovky jsou bezpochyby důvěryhodná zařízení tělem i duší.

Notebooky Latitude řady 5000 byly také prvními počítači, u nichž se při návrhu používala recyklovaná uhlíková vlákna, a jsou prvními, kde se používají bioplasty ze stromů. Ve skutečnosti to pro výrobní proces znamená nižší uhlíkovou, energetickou a vodní stopu. Díky tomu pak portfolio zařízení DELL dosahuje certifikace EPEAT Gold a úspěšně pokračuje v závazku úplné udržitelnosti.

Kontakt na AC specialistu a poptávka

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu Petra Krygela na e-mailu petr.krygel@autocont.cz.

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?