Barevný svět na vašich obrazovkách

Kvalitní obraz, příjemné barvy a elegantní design monitorů HP.

HP Z24f G3 FHD

Tento 23,8" profesionální monitor s rozlišením Full HD (1 920 × 1 080 px) nabízí náročným uživatelům vysoce kvalitní obraz s 99% pokrytím barevného prostoru sRGB, vynikajícími pozorovacími úhly a jasem až 300 nitů na matném IPS displeji. Díky svým tenkým rámečkům na všech stranách se bude vyjímat na jakémkoli pracovišti, přitom zabere jen minimum prostoru. Velkou výhodou je také jeho výšková polohovatelnost a nechybí ani možnost otočení displeje na výšku. O ochranu vašeho zraku se stará technologie Flicker Free a filtr modrého světla HP Eye Ease. K počítači lze monitor připojit jak přes HDMI 2.0, tak přes DisplayPort 1.4 umožňující i řetězení s dalšími monitory.

HP Z27q G3 QHD

Pracovní stanice náročného profesionála se neobejde bez velkého 27" monitoru s kvalitním obrazem s 99% pokrytím barevného prostoru sRGB a vysokým rozlišením QHD 2 560 × 1 440 px. IPS panel s minimálními rámečky, vynikajícími pozorovacími úhly a jasem 350 nitů mu poskytne jasný a čistý obraz, který si navíc může jednoduše polohovat ve 4 směrech včetně výškové nastavitelnosti. Monitor je také šetrný k vašemu zraku díky technologii Flicker Free a filtru modrého světla HP Eye Ease, bez negativního vlivu na přesnost barev. Pro připojení k počítači je vybaven portem HDMI 2.0 a DisplayPort 1.4 a nechybí ani USB rozbočovač se čtyřmi USB porty.

Chcete vědět více informací?

S výběrem vhodného zařízení vám rád poradí náš AC specialista Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz, případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?