AUTOCONT nejlepším partnerem HPE Aruba

V rámci konference Atmosphere 2019 předávala společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, ocenění v regionu EMEA. AUTOCONT byl oceněn jako nejlepší partner střední a východní Evropy již podruhé za sebou.

V červnu 2019 proběhla v chorvatském Šibeniku celoevropská konference Atmospfere 2019. Akce přinesla společnosti AUTOCONT významné ocenění, které odráží dlouhodobou orientaci na technologie a budování kompetencí v dané oblasti.

„Těší nás, že jsme se již podruhé za sebou stali lídrem mezi partnery HPE Aruba v regionu střední a východní Evropy, který zahrnuje 25 zemí. Aruba, která se před časem stala součástí Hewlett Packard Enterprise, patří v networking oblasti mezi technologické špičky s rozšiřujícím se portfoliem i přínosy pro zákazníky a těší nás, že s ní můžeme takto aktivně pracovat na českém a slovenském trhu.“ uvádí k získání ocenění Miloslav Záleský, ředitel pro marketing a partnerskou politiku ve společnosti AUTOCONT a.s.

Ocenění reprezentuje obchodní úspěchy v technologické oblasti, které nelze dosahovat bez vybudovaných a udržovaných vysokých kompetencí a znalostí specialistů. AUTOCONT specialisté jsou držiteli zkoušky Aruba Certified Design Expert (ACDX), mimo jiné důležitou součást firemního statusu HPE Platinum Partner. ACDX zkouška je velkou výzvou s náročnými požadavky na předvedení profesionality v návrhu, plánování a realizace sítí na technologiích HPE Aruba a dokazuje technickou způsobilost navrhovat rozsáhlé sítě pro všechny typy zákazníků.

“Máme radost z toho, že právě AUTOCONT, náš lokální partner, získal ocenění v konkurenci tolika IT partnerů regionu, pokrývající celou střední a východní Evropu. Tento úspěch je ještě podtrhnut tím, že vyhrál podruhé v řadě, což je naprosto unikátní, jak pro jednoho partnera, tak pro jednu zemi. Dokazuje to tedy mimo jiné i naši pozici coby země v tomto regionu v oblasti networkingu i sílu a vyspělost našeho lokálního trhu.” doplnil Lubomír Galatík, obchodní ředitel HPE Aruba pro Českou a Slovenskou republiku.
 

Ocenění „HPE Aruba CEE Best Partner“ převzal z rukou Donny Grothjan, více prezidentky WW Channels a Stefana Morbuscha, Directora EMEA Channels za společnost AUTOCONT Lukáš Michálek.

Více i o networking produktech a technologiích HPE Aruba na www.autocont.cz/HPE

Chcete více informací?