Wellness hotel Zámek Valeč

TECHFÓRUM 2023

Otevíráme zlatou bránu ... Přepište dějiny!

PROGRAM Foto a video

V roce 1998 zazněly slavné sportovní hlášky, které utvořily i motto doprovodného programu letošní konference. V daném roce AUTOCONT a další firmy naší skupiny na trhu nepůsobily ještě ani 10 let, letos slavíme již 25 let tohoto historického zlatého úspěchu a máme i historický rok pro naše firmy, z nichž většina úspěšně působí přes 30 let. V roce 2023 jim postupně měníme firemní názvy na ARICOMA a firemní barvy na modrou a zlatou.

Jaké hosty v rámci večerního programu naší letošní konference potkáte, už vám je asi zřejmé. Ano, budou to zástupci naší zlaté generace, české hokejové elity. O příjemnou atmosféru večera i celé akce se postará Vojtěch Bernatský, známý a stále pozitivně naladěný moderátor, který od roku 1996 působí jako sportovní komentátor v pořadu Branky, body, vteřiny.

Prožijete den v příjemné atmosféře zámeckého prostředí a moderního konferenčního prostoru. Přijďte se i letos inspirovat novými technologiemi, našimi řešeními a službami. Podívejte se na záběry z loňska.

Datum a čas

14.09.2023, 08:00 - 15.09.2023, 10:00

Místo konání

Wellness hotel Zámek Valeč

Kontakty

Registrace na akci je již nyní na www stránkách uzavřená z důvodu naplněné kapacity jak v ubytování, tak pro denní část. Pokud  se o účast na konferenci zajímáte, napište nám. Váš zájem si poznačíme a v případě uvolněného místa vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Tým AUTOCONT

Hlavní partneři

Technologičtí partneři

Partneři

Chcete více informací?