Nové výzvy pro správu podnikové sítě

Požadavky na schopnosti sítě, stále větší nároky na dostupnost, robustnost a nově i způsob správy doslova odkudkoliv, to jsou výzvy, které lze snadno naplnit s novou platformou Aruba ESP, kterou vám chceme představit.

Každé zařízení dnes vyžaduje nějakou formu konektivity, každé moderní zařízení komunikuje po IP a každé připojené zařízení přináší jisté riziko. Tato neustále stoupající míra požadavků na bezpečné připojení zařízení (vč. IoT/OT) tlačí IT týmy do krajnosti. Čelit těmto výzvám se dá dvojím způsobem. Jednou možností je růst IT  (a s tím spojených nákladů vč. vzdělávání), druhou pak představuje Aruba Edge Services Platform (ESP). Zcela nové pojetí správy za pomoci inteligence a síly cloudu, namísto lidské námahy. Přináší snadněji uchopitelnou správu s integrovanou a dynamicky řízenou bezpečností napříč LAN/WLAN a SD-WAN. Proč a jak snadno přejít na moderně orientovanou správu a řízení sítě s platformou Aruba ESP vám povíme a rádi ukážeme i ve světle toho, že síť už nemusíte, ba možná ani nechcete vlastnit. Proč taky?

Datum a čas

13.05.2021, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • 10:00 Zahájení webináře, informace na úvod
  • Unifikovaná – představení platformy Aruba ESP
  • Automatizovaná – nechte se vést umělou inteligencí
  • Bezpečná – řízení, filtrace, identifikace a reakce
  • Síť jako služba – čím dál více lákavá
  • Otázky a odpovědi
  • 11:00 Ukončení webináře

Srdečně zvou
Jaroslav Chmelař a Jakub Tikovský za společnost HPE Aruba
Jaroslav Vazač za společnost AUTOCONT

Anketa

Dovolujeme si vás požádat o zpětnou vazbu zodpovězením otázek na tomto odkazu.

Tři účastníci ankety obdrží jednu z následujících zajímavých cen.

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte Kamilu Raškovou. Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Jaroslava Vazače.

Chcete více informací?