Nová úroveň bezpečnosti pro vaše IT a pohodlí pro vaše uživatele

Zveme vás na akci, které se můžete účastnit v příjemném prostředí osobně, ale je možné ji vidět i v rámci online přenosu. Inspirujte se novými možnostmi v oblasti bezpečnosti IT, nasdílejte zkušenosti s ostatními.

Neexistuje jeden dokonalý produkt, který by sám zajistil pro organizaci a její uživatele IT komplexní bezpečnost. Míněno pro všechny uživatele, a tedy i ty vzdálené, kteří jsou vlivem událostí posledního roku v převaze.

Cthěli bychom se zájemci z řad zákazníků nasdílet detailnější možnosti námi připravených setů řešení postavených na technologiích Cisco Meraki a Umbrella a našich službách (více zde). Ve dvou úrovních nabízíme spojení brány s pokročilou DNS ochranou a bezpečnou VPN s pohodlnou multifaktorovou autentifikací.

Rádi bychom také prodiskutovali s účastníky to, jak oni vidí problematiku bezpečné práce uživatelů IT svýma očima a nasdíleli zkušenosti za poslední rok. Součástí akce je na místě i podvečerní občerstvení a neformální diskuse.

Datum a čas

22.07.2021, 15:00 - 17:30

Místo konání

Kongresové centrum Kunětická Hora / online

Program

  • 15:00 - 16:30  odborná přednáška / workshop k tomuto tématu (k dispozici i online)
  • 16:30 - 17:30  diskuse a nasdílení zkušeností
  • 17:30  a dále  teplý bufet a další občerstvení na místě, pokračování neformální diskuse

Akce proběhne v Golf & Spa Kunětická Hora (Dříteč 155) a pro vzdálené zájemce bude přenášena i online. Těšíme se na vás.

Kontakty

V případě zájmu o další informace k akci kontaktujte Blanku Poláškovou. Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Jaroslava Vazače.

Chcete více informací?