Online workshop k tématu modernizace .NET App aplikací

Získejte informace, jak se dnes vyvíjí progresivní webové aplikace za pomoci PaaS Azure komponent. Investujte svůj čas, získáte informace o principech a osaháte si reálné praktické příklady využití. 

Představíme principy a přínosy nových možností. Na praktických příkladech a ukázkách bude demonstrováno, jak lze vybrané aplikační scénáře realizovat moderně za využití Azure App service, Azure SQL, Azure Functions, Azure Logic Apps, Azure DevOps s vazbou na UI zasazeného do standardizovaných platforem jako jsou SharePoint Online nebo Teams. 

Datum a čas

19.05.2021, 09:00 - 15:00

Místo konání

AC ONLINE WORKSHOP

Program

  • 09:00 Zahájení webináře
  • DOPOLEDNE - představení principů pro modernizaci aplikací za využití Azure PaaS komponent
  • Praktické ukázky a hands-on labs vybraných implementačních scénářů pro umístění dat v Azure SQL a WEB API realizované v Azure APP Service 
  • PŘESTÁVKA NA OBĚD - 60 min
  • ODPOLEDNE - praktické ukázky a hands-on labs vybraných implementačních scénářů pro využití Azure DevOps Services pro řízení vývoje, custom SPFx vývoj pro umístění UI aplikace do Teams / SharePoint Online, orchestrace workflow prostřednictvím Azure Logic Apps, monitoring aplikace prostřednictvím Azure App Insights
  • 14:45 Prostor pro dotazy, ukončení webináře

Srdečně zve AUTOCONT ve spolupráci se specialisty sesterské firmy

Šimon Petrůj, Presales Consultant, CES EA s.r.o.
Milan Chaloupka, Azure Architect, CES EA s.r.o.

Kontakty

Registrace je uzavřena, v případě dodatečného zájmu o účast, kontaktujte Kamilu Raškovou, ověří možnosti. Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Šimona Petrůje.

Chcete více informací?