Fortinet ZTNA, aneb přístup k aplikacím s nulovou důvěrou!

Bezpečnost přístupu k aplikacím je stále aktuální téma, možná víc než kdy jindy. Může být vzdálený přístup bezpečný a pohodlný zároveň? Odpověď je ANO.

S bezpečným přístupem se často pojíte jistá míra nepohodlí. Nutná omezení, např. v podobě pokročilé autentizace apod. Tento návyk nás učí, že jinak to nejde, ale je tomu opravdu tak? Nemůže být vzdálený přístup bezpečný a pohodlný zároveň? Dovedete si představit vzdálený přístup k vnitropodnikovým aplikacím bez navazování VPN? Může to být bezpečně a stejně pohodlně uvnitř, tak z vnějšku? Odpověď je ANO! Vysvětlíme si, jak Fortinet s uvedením Zero-Trust-Network-Access (ZTNA) zcela mění mnohá zavedená pravidla vč. předpokladu složitého navazování VPN. ZTNA navíc přidává dosud nemyslitelnou míru zabezpečení ve formě segmentovaného a autonomně řízeného přístupu ke každé jednotlivé aplikaci s ohledem na kontrolu identity. Ukážeme si základy celého konceptu ZTNA, i to jak pracuje a co další přináší nejen vzdáleným uživatelům. možná, že ve své síti mnohé části ZTNA již máte, tak proč nenasadit celý koncept? Seznamte se s výhodami ZTNA konceptu pro lepší bezpečnost a pohodlí uživatelů.

Datum a čas

23.03.2022, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • Úvod do ZTNA
  • Nebezpečí spojená s VPN
  • Segmentace přístupu k aplikacím s pomocí Zero-Taggs
  • Stavební části konceptu ZTNA a jejich využití. Návaznost na další komponenty SecuirtyFabric.

Termín pro uložení do kalendáře ZDE

Za společnost AUTOCONT srdečně zvou
Jaroslav Vazač,  manažer oblasti nabídek a  Petr Krygel , produktový manažer

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte  Kamilu Raškovou . Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Petra Krygela .

Chcete více informací?