PROGRAM

9:00 - 10:00

Příjezd, registrace

Káva, malé občerstvení, neformální diskuse

10:00 - 10:20

Úvodní slovo ke konferenci

Miloslav Záleský

Cloudizace pokračuje rychle vpřed, AUTOCONT působí jako profesionální poradce pro správná řešení v digitalizaci firemních procesů a využití vhodných technologií a cloud služeb. Jak AUTOCONT pozicuje své vlastní cloud služby a jaké mají výhody.

10:20 - 10:50

Cloud. Quo vadis.

Jan Zadák

Inspirativní přednáška, kam kráčí cloud technologie v podnikovém prostředí a jak to ovlivní i české organizace. Jak to vidí jeden z celosvětově nejvýše postavených českých manažerů - dřívější viceprezident HP, dnes soukromý investor v oblasti informačních technologií.

10:50 - 11:10

Zkušenosti České zbrojovky z provozu informačního systému v cloudu

Jan Pšeja

Inspirujte se zákazníkem Česká zbrojovka a.s., která se rozhodla přejít se svým klíčovým podnikovým systémem SAP do cloudu. Dozvíte se zároveň, jaké má po roce provozu aplikace SAP S4 HANA v AC cloudu, zkušenosti.

11:10 - 11:30

Přestávka

11:30 - 12:10

Virtuální privátní datové centrum - AC cloud pro podniky

Jaroslav Hulej

Chcete se zbavit starostí o každodenní správu datacentrové infrastruktury? Vyžaduje chod vaší firmy vysokou dostupnost aplikací, flexibilitu nakládání s výpočetními zdroji a bezpečnost zároveň? Pokud ano, pak je právě AC Cloud tím správným řešením.

12:10 - 12:30

Provoz klíčových obchodních aplikací a portálů v cloudu

Petr Elgner

Ukážeme vám řešení nasazené u jednoho z našich zákazníků požadujícího robustní platformu pro provoz svých webových portálů. Proč je pro něj klíčová vysoká dostupnost, škálovatelnost, zabezpečení a možnost rychlé obnovy? Představíme vám implementaci Sitecore XP v prostředí AC Cloud.

12:30 - 13:00

Kontejnerizace mění svět podnikových aplikací

Vojtěch Vojík

Hledáte cestu, jak výrazně zlevnit a urychlit vývoj nových aplikací pomocí moderních vývojových metod a nástrojů, jako jsou agilní kontinuální integrace / průběžné publikace (CI/CD) a automatizovaného testování? Plánujete modernizovat stávající aplikace  formou kontejnerizace či refaktoringu?

Máte představu, co má obsahovat správná platforma pro vývoj nových cloudových nativních aplikací pro mikroslužby? Víte, že vám AUTOCONT může pomoci i s automatizací operací ve větším měřítku s neměnnou infrastrukturou, automatizovanými vzory jako je  A/B testování a reaktivní škálovatelností i odolností?

13:00 - 14:00

Oběd

14:00 - 14:30

Čemu se vyhnout při migraci informačního systému do cloudu

Pavel Šindelář

Víte, jakých 5 největších chyb zákazníci dělají při migraci podnikových aplikací do cloudu? Specialisté naší Business Unit PAS mají s realizacemi informačních systémů Dynamics 365 u českých zákazníků mnohaleté zkušenosti, doporučí vám, čeho se vyvarovat a jak se na migraci připravit. 

14:30 - 15:00

Malé podnikové aplikace v cloudu

Matěj Kropáč

Naše zkušenosti s realizacemi podnikových agend a zobrazováním dat na platformě Microsoft 365. Příklady aplikací nasazených u našich zákazníků v ČR, jaká je jejich přidaná hodnota a na co si je třeba dát pozor.

15:00 - 15:15

Přestávka

15:15 - 15:45

Fungování AWS v ČR, příklad cloud řešení pro Machine Learning

Jiří Svěrák

Výhody, kreré přináší českým zákazníkům spolupráce s certifikovaným partnerem podporovaným českými i nadnárodními zdroji AWS? Jak Machine Learning mění pohled na péči o lidské zdraví,aneb lokální řešení využívající službu Amazon SageMaker, pro vytváření, trénování a nasazování modelů strojového učení s plně spravovanou infrastrukturou, nástroji a workflow.

15:45 - 16:15

Jak cloudizovat? Klíčová je analýza a architektura IT.

Jan Matula

Uvažujete o začlenění cloudových technologií do IT strategie vaší organizace? Čím začít a jak se na to připravit? Přednáška, která vychází ze zkušeností našich architektů a konzultantů, vás seznámí s metodami, technikami a rámci využitelnými pro hodnocení připravenosti organizace na nasazení a provozování IT služeb v cloudu.

16:15 - 16:45

Cloud zamyšlení Miloše Čermáka

Zamyšlení inspirativního speakera v souvislosti s dopady cloudu na nás jako jednotlivce i na české podniky. O své názory a o tom, co se také o cloudu psalo a píše v hospodářském zpravodajství na českých serverech se podělí známý žurnalista a spisovatel Miloš Čermák (Respekt, ihned.cz, seznam.cz, a další)

16:45 - 17:30

Vyhodnocení ankety a neformální diskuse ve foyer pro zájemce

V krátkosti poděkujeme za zpětnou vazbu a ve foyer máme pro zájemce k dispozici i občerstvení.

Chcete více informací?