Ochrana privilegovaných účtů

Zneužití privilegovaných účtů dává útočníkům možnost získat totální kontrolu nad systémy společnosti a je velmi těžké takovéto útoky odhalit.

Kde můžeme najít privilegované účty? Naprosto všude - na serverech a stanicích, na cloudových službách, nástrojích pro správu, ale i IOT zařízeních a SCADA systémech.

PIM/PAM (Privileged Identity Management a Privileged Access Management) jsou nástroje, které pomáhají s ochranou privilegovaných účtů a přístupem na kritické systémy infrastruktury. Jsou schopny zajistit jak řízený přístup, tak monitorování aktivity správců a rotaci hesel privilegovaných účtů včetně analytických funkcí.

To vše najdete v prezentaci včetně praktické ukázky technologií Wallix a CyberArk. Tým AUTOCONT.

Datum a čas

28.05.2020, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • 9:00 Zahájení webináře
  • Proč chránit privilegované účty? Jak myslí útočník, který se chce dostat do infrastruktury společnosti? Pomůže technologie PIM/PAM, která umožní bezpečný přístup na kritické systémy pro interní i externí správce včetně jejich autorizace, nahrávání, rotace hesel a analýzy chování.
  • Ukázka technologie Wallix
  • Ukázka technologie CyberArk PAS a EPM
  • 10:00 Ukončení webináře

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zvou

Jan Strnad a Petr Vejmělek
manažeři oblasti nabídky

Anketa

Dovolujeme si vás požádat o zpětnou vazbu zodpovězením otázek na tomto odkazu.

Kontakty

V případě zájmu o další informace k účasti na akci kontaktujte Kamilu Raškovou. Individuální potřeby a dotazy k tématu akce směřujte na Jana Strnada a Petra Vejmělka.

Chcete více informací?