Školicí prostory

Komfortní zázemí a kvalitní vybavení

Pro vaše vzdělávací akce, semináře a setkání nabízíme v prostorách společnosti AUTOCONT školicí místnosti s komfortním zázemím a kvalitním vybavením. Většinu z nich je možné dynamicky přizpůsobit vašim představám - stoly lze rozmístit do libovolného uspořádání, doplnit notebooky pro výuku. Lektor má možnost využít moderní projekční techniku. K dispozici je kuchyňka s kávou, čajem, vodou. Po domluvě lze zajistit další občerstvení.

Vybavení místností a možný pronájem

K základnímu vybavení místností patří interaktivní laserový dataprojektor, bílá tabule, flipchart, WIFI bezdrátový rychlý internet, volitelně špičkové notebooky.

Cena pronájmu školících místností v Ostravě, které se nacházejí v kancelářském komplexu The Orchard Park, je 2300 Kč bez DPH. Ceny pro další lokality sdělíme na vyžádání. Školicí místnosti nabízíme v Praze (Vinohradská 1511/230), Brně (Sochorova 23), Jihlavě (Romana Havelky 4957/5B), Smiřicích (Náměstí Míru 22) a Zlíně (Sedmdesátá 7055, Budova 64). Kontaktujte nás pro další informace a konkrétní kalkulaci ceny za pronájem.

Pronájem techniky

Chcete uspořádat školení, máte prostory a nemáte potřebné vybavení? Můžeme vám pomoci zapůjčením výpočetní techniky. Naše mobilní notebookové učebny jsou vybaveny 6 až 13 notebooky stejné konfigurace. Všechny notebooky mají numerickou klávesnici a externí počítačovou myš. Tím minimalizujeme obavy účastníků, kteří jsou zvyklí pracovat na stolním počítači s klasickou klávesnicí a myší. Mobilní učebnu lze doplnit také dataprojektorem, případně aktivním prvkem (přepínač, WiFi router). Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme konfigurace jednotlivých typů technických zařízení a ceníky.

Udělejte si představu o možnostech našich školicích místností:

Chcete více informací?