Kurzy

Naše portfolio

Nabízíme rozsáhlé portfolio vzdělávacích služeb v oblasti IT pro různě pokročilé uživatele a zákaznické segmenty. Zaměřujeme se na oblast využití IT pro běžné podnikové uživatele a specialisty (využití hardware, práce s aplikacemi, testování, bezpečnost) i na metody a postupy pro řešení dalších podnikových potřeb (procesní analýza, podniková architektura, řízení ICT služeb atp.).

Nabízíme standardní prezenční kurzy s pevně danými osnovami v našich učebnách nebo v prostorách zákazníka, kurzy i webináře na míru dle potřeb a požadavků zákazníků, online kurzy s pevně danými osnovami a certifikace IT profesionálů. Velmi rádi též pomůžeme i s hledáním vhodných zdrojů financování vzdělávání v rámci dotovaných projektů.

U každého kurzu, v níže uvedených oblastech, je uvedeno více informací jako je cíl a obsah kurzu, požadované výchozí znalosti a doporučení pro navazující kurzy. U jednotlivých vypsaných termínů pak najdete i místo konání a cenu, kontaktujte nás pokud by vám místo či termín nevyhovovaly, připravíme nabídku na míru.

Kancelářské aplikace

Najdete zde zejména kurzy a webináře kancelářského softwaru. Vybrat si mohou začínající i velmi pokročilí uživatelé, kteří potřebují zpracovávat textové dokumenty či tabulky, provádět výpočty, znázorňovat výsledky formou grafů, prezentovat svou práci, komunikovat e-mailem se svými partnery a podobně. Nabízíme kurzy v programech od společnosti Microsoft (Word, Excel atp.) i v jiných kancelářských aplikacích.

Kybernetická bezpečnost

Nabízíme tolik žádané kurzy z oblasti kybernetické a počítačové bezpečnosti, GDPR, správy bezpečnosti v Microsoft 365 a Azure a připravíme na certifikační zkoušky CompTIA. U této oblasti nabízíme řadu kurzů v angličtině.

Cloudové služby

S naší nabídkou cloud kurzů porozumíte všem konceptům cloudů. Naše kurzy cílí na uživatele i správce cloudových produktů, zejména Microsoft 365 a Azure, ale i HPE Greenlake nebo Openstack. V nabídce naleznete i kurzy v angličtině.

Operační systémy a servery

V portfoliu máme kurzy vedené jak v českém, tak anglickém jazyce pro profesionály platforem. Seznámíme vás na nich s nasazením, konfigurací a správou serverů, úložišť, souvisejících technologií a aplikací.

Networking

Kurzy se zaměřují na implementaci a správu sítových prvků fyzických i virtuálních, ale také na teoretické znalosti v oblasti sítí. K dispozici jsou zde i kurzy v angličtině.

Virtualizace

Zde najdete kurzy zaměřené na produkty virtualizace serverů a desktopů, zejména VMware a Hyper-V. Také nabízíme kurzy na kontejnerovou virtualizaci jako je Docker a Kubernetes.

Projekty a procesy

Naleznete zde primárně praktické kurzy zaměřené na procesní či projektové řízení – ITIL, Prince 2, DevOps.

Chcete více informací?