Kdo jsme

O nás

Společnost AUTOCONT je jedničkou na českém trhu v poskytování IT služeb středním a velkým společnostem. Je součástí rychle se rozvíjející skupiny ARICOMA, která tvoří ICT pilíř investiční skupiny KKCG Karla Komárka. Ten má za cíl dále posilovat své postavení na trhu ICT nejen v ČR a SR, ale i v mezinárodním měřítku.

Naše AKADEMIE zajišťuje rozvoj a vzdělávání pro ICT profesionály i pro běžné uživatele. Používáme propracovanou metodiku Školícího střediska AUTOCONT, na jehož činnost navazujeme. Jsme hrdými partnery mnoha předních vzdělávacích organizací a autorizovaným poskytovatelem certifikačních testů. Nově se podílíme i na individuálním rozvoji kolegů a vzdělávání týmů v rámci skupiny ARICOMA. Toto propojení vnímáme jako benefit, který se oboustranně projeví v dodávání kvalitního vzdělání odpovídajícího aktuálním trendům a požadavkům trhu.

Naše školicí prostory

Pro vaše vzdělávací akce, semináře a setkání nabízíme v prostorách společnosti AUTOCONT školicí místnosti s komfortním zázemím a kvalitním vybavením. Více informací o jejich parametrech, možnostech pronájmu naleznete zde. Na dané stránce je i fotogalerie pro vaši lepší představu o možnostech.

Naši spokojení zákazníci

Za dobu působnosti jsme získali velmi pestrou klientelu zákazníků, kteří si zvykli na vysoký standard našich služeb a spolupracují s námi dlouhodobě. Jako partnera pro rozvoj a vzdělávání v oblasti ICT si nás zvolilo mnoho významných společností. Přečtěte si, co o nás napsali.

Na našem blogu si také můžete přečíst příběh zákazníka naší AKADEMIE. Dozvíte se v něm, jak ve společnosti Nestlé přistupují k firemnímu vzdělávání v oblasti IT, co je pro kvalitně nastavené vzdělávání klíčové a jakou má v tom všem roli naše Akademie.

Hledáme nové lektory

Rozšiřujeme síť našich lektorů pro externí spolupráci. Pokud máte pedagogickou praxi a znáte produkty Microsoft Office, tak neváhejte a pročtěte si bližší informace k této pracovní příležitosti.

Chcete více informací?