5/2023

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Proč si do firmy aktuálně pořídit nejnovější notebooky Dell Latitude?

chci vědět více

Tip měsíce notebooky Dell Latitude

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Fujitsu do firmy? Rozhodně stojí za zvážení.

Fujitsu Lifebook U9312 je výjimečný notebook v černém provedení. Tloušťka pouhých 15,5 mm a nízká hmotnost 0,885 kg je ideální volbou pro firemní profesionály, kteří často cestují. Spolehnout se můžete také na 12,5hodinovou výdrž baterie, pokročilé zabezpečení a celkově snadnou integraci do firemní infrastruktury.

chci vědět více

AC tipy

Potřebujete Adobe? Napište nám!

Víte, že u nás stovky velkých podnikových zákazníků kupují licence a předplatné produktů Adobe? Připojte se i vy a požádejte si o své projektové ceny na veškerou produkci Adobe. Adobe - to nejsou jen balíky pro kreativce, ale nabízí mnohem více. Oslovte naše specialisty, připravíme vám atraktivní nabídku.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Vysoká dostupnost ve dvou datových centrech IBM

Máte vaše servery připojené pouze k jedinému úložišti? A stalo se vám někdy, že se porouchalo a nic nebylo funkční? Dvojice úložišť vás takového rizika zbaví. Pokud nemáte nasazenou hyperkonvergenci, máte dvě datová centra, nasaďte dvojici totožných diskových úložišť, jako je například IBM FlashSystem od modelu 5035 výše, vždy po jednom do každého datacentra.

chci vědět více

Datacentra

Vysoká odolnost IBM FlashSystem proti kyberútokům

Rádi bychom upozornili na zajímavý koncept IBM FlashSystem Cyber Vault, který spolupracuje se Safeguarded Copy. Jedná se o funkcionalitu polí IBM FlashSystem pro vytváření nesmazatelných snapshotů, základním principem pro tu nejrychlejší obnovu dat po události.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

ESET PROTECT Enterprise, spolehlivá ochrana

Vyvážená ochrana pro velké firmy s technologií XDR. Hlavní výhodou je sofistikovaný nástroj ESET Inspect, který identifikuje nezvyklé chování v počítačové síti, a umožňuje správci ve vyšetření a nápravě bezpečnostních incident. Všechny produkty navíc můžete vzdáleně spravovat pomocí konzole v cloudu nebo on premise. Je to pouze na vašich preferencích.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Poraďte se s odborníky na technologii Veeam

Potřebujete poradit s výběrem správného Veeam řešení pro zálohování dat vaší infrastruktury? Plánujete provést migraci ze staršího zálohovacího nástroje nebo potřebujete poradit s návrhem a implementací? S tím vším může AUTOCONT pomoci. AUTOCONT disponuje řadou specialistů v oblasti zálohování, na které se můžete obrátit ve věcech týkajících se technologie Veeam.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Enterprise modely A34/A54

Bestselery firem jsou zpět v novém atraktivním mixu nového designu, funkcí, delší výdrže na baterii a vyšší odolnosti. Celé zabalené do Enterprise Edition je jasná předzvěst obrovského tržního úspěchu. Novinek však přináší nová řada mnohem více.

chci vědět více

Mobility

Stvořeno pro zvuk

Novinka z dílny HUAWEI! Bezdrátová sluchátka FreeBuds 5 vás na první pohled zaujmou svým designem, díky kterému se dokonale přizpůsobí vašim uším. Oproti předchozí verzi jsou až o 30% citlivější při nízkých frekvencích za pomocí nových magnetických měničů.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Desátá generace HP EliteBook je tady!

HP představila nové produkty a řešení pro novou éru hybridní práce. Nová generace G10 zařízení HP EliteBook i ProBook s technologií HP Presence disponuje vším, co umožňuje lepší spolupráci a posun produktivity na vyšší úroveň. Tato zařízení jsou navržena pro hybridní flexibilitu. Jaké si vyberete?

chci vědět více

Notebooky

Nejnovější zařízení ThinkPad řady T

Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 je vyzbrojen vším, co potřebujete ke splnění náročných pracovních úkolů a nabízí dostatečně velký výkon v lehkém provedení. Díky dlouhé 10hodinové výdrži baterie a vysokorychlostím 4G/LTE mobilním internetem se můžete bez obav vydat na cesty a být stále online.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

All-in-one udržitelný počítač.

Dell OptiPlex 24 (5400) představuje dokonalé řešení pro moderní kanceláře a podniky, které hledají spojení vysokého výkonu, bezpečnosti a jednoduché správy v kompaktním All-in-One balení.

chci vědět více

PC & Periferie

Vše na 34" velké ploše.

34" stolní počítač HP All-in-One představuje dokonalou inspiraci pro kreativní projekty. Kombinuje bezkonkurenční displej s realistickými barvami a výkon potřebný pro tvorbu.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Příslušenství

Jednací místnosti stavíme na zařízeních s Teams Rooms

Jednací místnosti ve firmách a organizacích se změnily. Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a efektivní propojení malých i větších týmů ve firmě se zákazníky, dodavateli či kolegy, kteří jsou v jiné lokalitě. Pro videokonferenční místnosti pro vás vyíbráme aktuálně dostupné, špičkové technologie, jejichž ceny vás příjemně překvapí.

chci vědět více

Příslušenství

Šetrný, avšak perfektní monitor do kanceláře

LCD monitor Philips 328B1 je monitor s parádním rozlišením 4K UHD 3840 x 2160 px, který je vhodný nejen pro profesionály, kteří potřebují detailní obraz pro práci v grafických programech. Monitor využijí i kancelářští pracovníci. Disponuje vestavěným senzorem, který rozpoznává osoby i dalšími moderními technologiemi.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu