4/2023

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Máte v IT týmu dost zkušených správců? Jeden z nich může mít jméno Aruba Central.

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Nová řada Galaxy A34/A54

Bestselery firem jsou zpět v novém atraktivním mixu nového designu, funkcí, delší výdrže na baterii a vyšší odolnosti. Celé zabalené do Enterprise Edition jsou jasnou předzvěstí obrovského tržního úspěchu. Novinek však přináší nová řada mnohem více.

chci vědět více

AC tipy

Monitor k nákupu zdarma?

Přicházíme s akcí na duben! Nakupte u nás a dostanete k desktopu ASUS ExperCenter D700 v provedení SFF monitor ASUS zcela zdarma. Vybavte se moderními dektopy ExperCenter již nyní a pracujte bez obav s dodávanou 3letou zárukou.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Zrychlení a úspora s novými servery Dell PowerEdge

Superrychlá sběrnice, revoluce u pamětí, výrazně větší procesorový výkon, méně nároků na prostor a významné šetření energie. Co víc si přát. Jak ale v nové komplexní problematice vybrat vhodné řešení pro vaše podnikové potřeby?

chci vědět více

Datacentra

Revoluce v paměťových modulech, přichází DDR5

Procesory mají přesně definovaný počet paměťových kanálů, mají poměrně striktní předpisy na způsob jejich osazení paměťovými moduly, a také mají díky prostoru jenom omezené možnosti, kolik paměťových modulů do serveru lze umístit.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

ESET PROTECT Enterprise

Vyvážená ochrana pro velké firmy s technologií XDR. Hlavní výhodou je sofistikovaný nástroj ESET Inspect, který identifikuje nezvyklé chování v počítačové síti, a umožňuje správci ve vyšetření a nápravě bezpečnostních incidentů. Všechny produkty navíc můžete vzdáleně spravovat pomocí konzole v cloudu nebo on premise.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Světový den zálohování

Ke ztrátě dat může dojít z mnoha důvodů. Může se jednat o softwarovou nebo hardwarovou chybu, krádež nebo živelnou pohromu. Nejčastěji je však na vině lidský faktor, kdy samotný uživatel dokáže otevřením škodlivé přílohy odstavit celou firemní infrastrukturu. 31. březen je však World Backup Day, připomeňme si důležitost zálohování.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Přenosný elegán

Poly Sync 40+ je přenosná konferenční jednotka, která je navržena nejen pro konferenční hovory v prostředí kanceláří, ale také do situací jako je streamování či blogování. Díky svému kompaktnímu designu i podpoře konferenčních platforem najde užití v profesionální sféře.

chci vědět více

Mobility

Interaktivita na kolech

Elegantní keramická tabule v rozměrech 88" nebo 100" s magnetickým povrchem vhodná k projekci do škol a kanceláří. Díky mobilnímu stojanu s elektrickým zdvihem a držákem je ideální partner pro projektory EPSON. Systém se vyznačuje kontrastem barev a ostrým obrazem.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Nejnovější generace ThinkPadu s perfektní výbavou

Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 je vyzbrojen vším, co potřebujete ke splnění náročných pracovních úkolů a nabízí dostatečně velký výkon v lehkém provedení. Díky 10hodinové výdrži baterie a vysokorychlostnímu 4G/LTE internetu se můžete vydat na cesty a být stále online.

chci vědět více

Notebooky

Prodloužili jsme limitovanou cenovou nabídku HP

V minulém měsíci jsme vám nabídli notebooky HP EliteBook a ZBook za bezkonkurenční ceny. Nabídka však byla omezena do konce března. Díky vašemu zájmu jsme se rozhodli nabídku prodloužit i na duben. Využijte limitované nabídky do 10 ks již nyní.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Vyladěno. Zabezpečeno. Vše v jednom.

DELL OptiPlex 5400 AIO Desktop je nová řada udržitelně vyrobených počítačů, které přináší vysoký výkon pomocí umělé inteligence a nejnovějších procesorů Intel Core 12. generace s novou technologií Hybrid Core. Ta vyrovnává zátěž mezi jednotlivými jádry. Díky tomu pak můžete vykonávat více úloh najednou.

chci vědět více

PC & Periferie

Počítače AUTOCONT na míru do dvou dní.

Expresní zakázky vyřizujeme i do 2 pracovních dnů (podle kapacity výroby a stavu skladu). Desktop, tower, SFF, mini nebo rack do 19" zástavby? COM a LPT porty navíc? Více grafických karet? Windows Pro EDU za zvýhodněnou cenu pro školy? Individuální image podle přání zákazníka? To vše umíme.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Příslušenství

Jednací místnosti stavíme na zařízeních s Teams Rooms

Jednací místnosti ve firmách a organizacích se změnily. Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a efektivní propojení malých i větších týmů ve firmě se zákazníky, dodavateli či kolegy, kteří jsou v jiné lokalitě. Pro videokonferenční místnosti pro vás vyíbráme aktuálně dostupné, špičkové technologie, jejichž ceny vás příjemně překvapí.

chci vědět více

Příslušenství

Monitor a dokovací stanice v jednom

Jestliže dlouhodobě používáte monitor pro pracovní nebo soukromé účely, pak vám výběr správného typu může dopomoci k zefektivnění i zpříjemnění vaší práce. Za zkoušku poté stojí LCD monitor Lenovo s úhlopříčkou 27", který by mohl být vhodnou volbou. Rozlišení typu Quad HD 2560 × 1440 px zajistí špičkový vizuální zážitek také díky antireflexnímu povrchu.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu