3/2023

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Využijte limitované cenové nabídky na HP notebooky s Windows 11!

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Ohromte své okolí

Samsung Galaxy Z Fold 4 se vám v rukách přemění v naprosto špičkové zařízení pro multitasking. Stačí telefon položit, najít správný úhel a nechat ho tak, zatímco vy budete pracovat na dalších úkolech.

chci vědět více

AC tipy

Ne tablet, ale PC s UPS

Dotykový 15,6" počítač ASUS ExpertCenter E1 AiO se dodává na přání se zabudovaným záložním zdrojem. Interní UPS se spustí automaticky při výpadku napájení z elektrické sítě.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Jak nepřijít o to nejcennější?

Trend pořizování deduplikačních zálohovacích jednotek do podnikového prostředí je více než patrný. Rádi bychom objasnili proč, ukázali s jakými řešeními máme zkušenosti a vysvětlili jejich výhody.

chci vědět více

Datacentra

Výhody HPE StoreOnce

HPE StoreOnce je řešení, které je na trhu zálohovacích deduplikačních jednotek už dlouhou dobu, prošlo vývojem, který vedl k současným modelům a funkcím odpovídajícím potřebám moderního zálohování.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

Veeam Data Platform - moderní ochrana dat

Řešení Veeam Data Platform představuje jednotnou platformu poskytující pokročilejší zabezpečení dat a jejich obnovu. Zároveň nabízí více možností pro hybridní cloud než kdykoliv předtím.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Nezvyklé chování? Inspectu neunikne.

ESET Inspect, komponenta platformy ESET PROTECT umožňující XDR slouží k identifikaci nezvyklého chování a průniků a posouzení rizik stejně jako k vyšetření, nápravě a odpovědi na bezpečnostní incidenty.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Přenosný elegán

Poly Sync 40+ je přenosná konferenční jednotka, která je navržena nejen pro konferenční hovory v prostředí kanceláří, ale také do situací jako je streamování nebo blogování. Podporuje oblíbené platformy videohovorů.

chci vědět více

Mobility

Inovace, které šetří planetu

Nová generace vlajkových lodí od Samsungu Galaxy S23 přináší vylepšenou kameru, vyšší výkon a díky větší baterii i delší výdrž. Díky umělé inteligenci teď můžete pořizovat úchvatné noční snímky.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Pracujte pohodlně odkudkoliv s Dell Latitude

Jsou spolehlivými a výkonnými partnery pro profesionální využití v kanceláři a na cestách. Vynikají špičkovým zabezpečením, snadnou správou, mobilitou a atraktivním vzhledem.

chci vědět více

Notebooky

Nové notebooky HP a zařízení Poly

Akvizice společnosti Poly přinesla do nabídky HP skvělé audiovizuální technologie pro kvalitní komunikaci. Díky této akvizici se HP na trhu dostává do popředí v oblasti technologií a řešení pro hybridní práci.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Počítače AUTOCONT na míru do dvou dní

Desktop, tower, SFF, mini nebo rack do 19" zástavby? COM a LPT porty navíc? Více grafických karet? Windows Pro EDU za zvýhodněnou cenu pro školy? To vše umíme a už přes 30 let se tomu aktivně věnujeme.

chci vědět více

PC & Periferie

Výkon skrytý v tajemném vejci

I takto nevšedně může vypadat pracovní stanice pro kreativce s grafikou NVIDIA RTX. Dell Alinware je řada původně herních mašin, které ale výborně poslouží projektantům i konstruktérům.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Příslušenství

Budete se mít čím chlubit

Tento 34" zaoblený QHD ultraširoký 21:9 (120Hz/4ms) monitor Philips s dokováním včetně napájení a LAN adaptérem RJ-45 přes USB-C má 5MP webkameru a je určený pro náročné uživatele v kancelářích.

chci vědět více

Příslušenství

15letá záruka

Jen ERGOTRON, špička v oblasti příslušenství k monitorům a vybavení kanceláří, vám zaručí 15letou záruku na bezchybnou funkci - například u generace profi držáků TRACE™.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu