2/2023

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Nové podnikové notebooky HP a mobilní Poly zařízení pro efektivní komunikaci

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Nový Galaxy S23 Ultra v Enterprise edici

Je čas předobjednat svůj nový špičkový pracovní nástroj. Galaxy S23 Ultra v Enterprise edici je tím správným špičkovým nástrojem do flotily mobilních zařízení vašeho IT. Je to nejpropracovanější Galaxy všech dob, s nejvýkonnějším čipsetem současnosti.

chci vědět více

AC tipy

Jeden z nejvýkonnějších notebooků vůbec

Elegantní design mobilní pracovní stanice ThinkPad P1 Gen 5 naznačuje, co je uvnitř: výkonný systém, který nabízí profesionální výkon nejnovější platformy Intel vPro® s procesory Intel Core™ H Series a podporou grafiky až po GPU NVIDIA® RTX™ A550.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Zázračné Dell nano servery

Nejzásadnější vlastností XR4000, není vysoký rozsah provozních teplot, ani malá montážní hloubka. Ale je to především možnost osazení další jedné speciální "nano" žiletky pro funkci tzv. svědka (Witness), a tedy využití tohoto konceptu pro hyperkonvergovaná řešení.

chci vědět více

Datacentra

Novinky v řadách PowerEdge

Každá novější generace serverů všech výrobců přináší novinky. Aby také ne, servery totiž musí minimálně akceptovat nové generace procesorů, ale někdy přináší i další dříve netušené možnosti. Ale nebojte, osvědčené a dlouho prodávané řady s námi zůstávají.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

ESET PROTECT Enterprise

Vyvážená ochrana pro velké firmy s technologií XDR. Hlavní výhodou je sofistikovaný nástroj ESET Inspect, který identifikuje nezvyklé chování v počítačové síti, a umožňuje správci ve vyšetření a nápravě bezpečnostních incident. Všechny produkty navíc můžete vzdáleně spravovat pomocí konzole v cloudu nebo on premise.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Sophos Intercept X

Zatímco na světě existuje nespočet druhů malwaru, efektivních způsobů, jak doručit tento malware na koncovou stanici jsou pouze desítky. Proto je specializace na přerušení těchto cest velice efektivním způsobem ochrany. Sophos navíc dokáže chránit uživatele i proti Zero Day útokům a neznámým hrozbám.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Rytíři z pevnosti KNOX

Samsung Galaxy XCover5; XCover6 Pro, Tab Active4 Pro a Tab Active3 je rodina odolných přátel do nepohody, které se hodí do outdooru a náročných průmyslových provozů. Objevte jejich výhody a využijte jejich nepřehlédnutelných výhod.

chci vědět více

Mobility

Odolný multifunkční terminál

Nejnovější řada odolných profesionálních terminálů Zebra TC53/58, určených pro skenování v terénu, je zároveň i kvalitním a plnohodnotným smartphonem. Požádejte si o nezávazné vyzkoušení vzorku přímo ve vašich provozních podmínkách.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Komplexní portfolio pro byznys od Lenova

Vybavení jedné značky s sebou nese řadu výhod. Výrobci jsou si toho vědomi, a proto tlačí na perfektní kompatibilitu mezi jednotlivými zařízeními dané značky. Ať už plánujete obnovu zařízení nebo nakoupení nového, zvažte komplexní řešení od Lenova.

chci vědět více

Notebooky

Neuvěřitelný výkon, který vydrží celý den

Macbooky Pro dostaly očekávaný update v podobě nových Apple M2 procesorů. Nabízené varianty M2 Pro a M2 Max opět posouvají notebooky od Applu zase o několik kroků před konkurencí. Díky tomu bude práce s grafikou či komplikace kódů rychlejší a pohodlnější.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Počítače AUTOCONT na míru do dvou dní

Desktop, tower, SFF, mini nebo rack do 19" zástavby? COM a LPT porty navíc? Více grafických karet? Windows Pro EDU za zvýhodněnou cenu pro školy? Stanice se zahořeným a testovaným RAID polem? Individuální image podle přání zákazníka? To vše umíme. A už více jak 30 let se tomu aktivně věnujeme.

chci vědět více

PC & Periferie

Osmadvacet palců na dotyk prstu či pera

Microsoft Surface Studio v nové generaci 2+ je zhmotněním představ o moderním pracovišti v kanceláři i doma. Má modulární konstrukci s 28" sklopným dotykovým displejem, jednotlivě vyměnitelné všechny komponenty, a navíc vyjímatelné šifrované diskové úložiště.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Příslušenství

Křišťálově čistý obraz na 27 palcích

Tento multifunkční USB-C monitor Philips nabízí snadné nastavení. Díky jedinému kabelu můžete sledovat video s plynulým obrazem ve vysokém rozlišení, přesouvat data a nabíjet svůj notebook. Jedná se o ten pravý rozbočovač pro mobilní profesionály.

chci vědět více

Příslušenství

Upevníte cokoliv, kamkoliv i jakkoliv

Dokonalé upevnění vašich mobilních zařízení kamkoliv si vzpomenete zajistí držáky a prvky značky RAM MOUNTS. Stovky různých možností speciálně navržených pro Apple, Samsung, Zebru, Honeywell i univerzály.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu