12/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Do roku 2023 s novými manažerskými notebooky a mobilními pracovními stanicemi HP

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Jednací místnosti stavíme na zařízeních s Teams Rooms.

Jednací místnosti ve firmách a organizacích se změnily. Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a efektivní propojení týmů ve firmě se zákazníky, dodavateli či kolegy v jiné lokalitě. Pro videokonferenční místnosti pro vás vybíráme technologie, jejichž ceny vás překvapí.

chci vědět více

AC tipy

Využijte limitované cenové nabídky na HP EliteBook.

Využijte časově omezenou nabídku nových modelů HP EliteBook za zvýhodněnou cenu, kterou jsme připravili speciálně a pouze pro zákazníky společnosti AUTOCONT. Připravili jsme pro vás několik modelů za cenu levnější až o 40 % oproti konkurenci.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Symbióza technologií HPE a APC by Schneider Electric

Hyperkonvergovaných řešení je dnes k dispozici mnoho variant. Například ty, které míří do malých IT řešení, kde pro běh celé infrastruktury a podnikových aplikací postačí dva fyzické servery se serverovou virtualizací.

chci vědět více

Datacentra

PowerChute Network Shutdown

Návrhem infrastruktury s vysokou dostupností, využíváním nových technologií v oblasti záložního napájení, s delší životností ale především s plnou integrací do HCI, výrazně zvýšíte dostupnost řešení.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

Technologie ESET EDR pro každou firmu

Chtěli byste posunout kyberbezpečnost ve vaší společnosti na další úroveň a zvažujete nasazení EDR řešení? Obraťte se na nás a využijte možností, které nabízí bezpečnostní dohledové centrum AC SOC.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Nástroje ProID a bezpečná autentizace

ProID je samostatná produktová linie, která řeší základní požadavek většiny firem, úřadů a nemocnic. Zajišťuje bezpečný přístup zaměstnanců k firemním datům, systémům či do samotných zařízení (NB, PC).

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Rytíři z pevnosti KNOX

Samsung Galaxy XCover5; XCover6 Pro, Tab Active4 Pro a Tab Active3 je rodina odolných přátel do nepohody, které se hodí do outdooru a náročných průmyslových provozů. Objevte jejich výhody a využijte jejich nepřehlédnutelných výhod.

chci vědět více

Mobility

Špičkový 108MPx fotoaparát

Telefon Xiaomi 12T je osazen 108MPx ultra zřetelným hlavním fotoaparátem s vysokým rozlišením je vybaven mnoha optickými vylepšeními a nejznamenitějšími nočními funkcemi, které vám poskytnou nové scény ve dne i v noci. Ale u fotoaparátu to nekončí…

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Práce odkudkoliv s notebooky Dell Latitude

Nejvýkonnější 15palcový Dell Latitude 5531 je výkonný a udržitelný notebook, navržený pro bezpečný výkon. Obsahuje samostatnou grafickou kartu, až 64 GB paměti DDR5 a procesory Intel® Core™ 12. generace. S technologiemi pro práci odkudkoliv.

chci vědět více

Notebooky

Technologický konvertibilní luxus od HP

Konvertibilní notebook HP Spectre x360 14 patří mezi ty nejdokonalejší notebooky od HP. Už na první pohled je jasné, že je dopracován do posledního detailu. Pyšní se luxusním, precizním designem a jeho výkon nezaostává ani v nejmenším.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Ekosystém Microsoft pro provoz, správu a zabezpečení

Využijte naplno možností moderních technologií Microsoft ve spojení s kompetencí AUTOCONTu. Podívejte se v rámci naší videoreference na zkušenosti s nasazením Microsoft Endpoint Manageru a Microsoft Defenderu, co vše u zákazníka přináší.

chci vědět více

PC & Periferie

Miniaturní provedení s maximálním výkonem

To je HP Z2 G9 Mini. Windows 11 Pro s možností downgrade na Windows 10 Pro. Vysoký výkon s mimořádně malým počítačem. Vejde se snadno na stůl nebo za monitor, můžete tak pracovat na 3D projektech, aniž byste přišli o cenné místo v kanceláři.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Příslušenství

ERGOTRON zdarma!

Vyzkoušejte kvalitu, která vydrží. Požádejte o svůj vzorek držáku nebo ramena ERGOTRON podle vlastního výběru, který nemusíte vracet. Akce platí pro organizace, které vlastní více než 30 pracovních míst s počítači a nečerpaly tuto nabídku v minulosti.

chci vědět více

Příslušenství

Dotkněte se obsahu.

Brilantní interaktivní displej PHILIPS SmoothTouch připojíte přes HDMI/USB, nakloníte podle potřeby, klidně i sklopíte a vytvořite z něj tablet. Odolná dotyková antireflexní obrazovka In-Cell Touch s otočným stojanem má tenčí vzhled, lepší citlivost a odezvu.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu