9/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Software

Mobility

Notebooky

Počítače

Příslušenství

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Výkonná řada HP EliteBook deváté generace doplněna o nové zajímavé modely.

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Vaše hvězdná sestava

Zařízení od Samsungu posunou vaši produktivitu na novou úroveň. Veškerá pracovní i soukromá data budou v naprostém bezpečí. Můžete získat perfektní fotky a to z každého úhlu. V hvězdné sestavě nechybí sluchátka a nebo hodinky s nejvýkonnější baterií.

chci vědět více

AC tipy

Teams for Rooms

Šetříme nároky na váš čas a cestovní náklady. Přečtěte si nebo se podívejte na naše video, jak vypadá řešení zasedacích místností u nás v AUTOCONTu a jaké výhody s sebou nese. Využíváme k tomu produkty Logitech a Microsoft.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Výhody různých HPE řešení pro ukládání dat

Při návrhu IT infrastruktury do datového centra jsou zvažovány nejrůznější požadavky Seznamte se s různými variantami HPE řešení na míru individuálním potřebám. Přinášíme i srovnání vlastností a cen jednotlivých technologií.

chci vědět více

Datacentra

HPE řešení můžete mít i formou služby

Nabízené produkty si můžete koupit celé najednou, nebo je platit měsíčně podle výpočetního výkonu a diskového prostoru. Fyzicky přitom můžete mít vše ve svých datových centrech nebo u některého poskytovatele služeb datových center.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

ESET PROTECT Enterprise

Vyvážená ochrana pro velké firmy s technologií XDR. Hlavní výhodou je sofistikovaný nástroj ESET Inspect, který identifikuje nezvyklé chování v počítačové síti, a umožňuje správci ve vyšetření a nápravě bezpečnostních incidentů.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Safetica NXT

Mimořádně rychle nasaditelná a snadno použitelná služba, která běží nativně v zabezpečeném cloudu. Není potřeba žádná hardwarová infrastruktura. Safetica Client se jednoduše nainstaluje na koncová zařízení a ihned začne detekovat vnitřní hrozby a rizika.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Nový parťák do terénu

Samsung XCover6 Pro patří profesionálům do terénu. S podporou standardu DeX jako náhrada počítače. Vychytávka Push To Talk zrychlí komunikaci nebo se přes virtualizované prostředí připojíte k libovolnému prostředí s firemními aplikacemi.

chci vědět více

Mobility

Profesionál v kapse

Nový iPhone 13 Pro přináší dosud největší upgrade kamerového systému s vylepšeným nočním režimem, pořizováním macro fotografií nebo naprosto novým filmařským režimem. Čip A15 Bionic přináší obrovský skok ve výkonu i lepší výdrž baterie.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Latitude nejlehčí na světě

Jedním z podstatných parametrů výběru uživatelů v dnešním světě hybridní práce je vedle výkonu bezpochyby i váha. Dell letos představil světově nejlehčí firemní notebook. Nicméně jeho přednosti nespočívají pouze ve váze. Nezaostává ani v ostatních parametrech.

chci vědět více

Notebooky

Tenčí. Lehčí. Lepší!

Nový MacBook Air přináší zbrusu nový design, který tento ultra přenosný stroj posouvá zase o několik kroků dál. Váží pouhých 1,24 kg a jeho "tloušťka" činí pouze neuvěřitelných 1,13 cm. Nepotřebuje chlazení, pracuje tak v naprosté tichosti.

chci vědět více

 

 

 

Počítače

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Spravujte svá PC na dálku

Zařízení s Intel vPro® nabízí celou řadu vylepšení. Stále se vyvíjející hrozby vyžadují komplexní bezpečnostní funkce. Intel Hardware Shield poskytuje integrovanou hardwarovou ochranu zařízení pro pokročilou detekci hrozeb.

chci vědět více

PC & Periferie

Spoléhejte na Windows 11

Pro práci i výuku se spolehněte na nejnovější zařízení s Windows 11. Pro školství s Windows Edu. Nemusíte hardware kupovat. Využijte našich služeb v režimu DaaS, kdy součástí měsíční platby za zařízení je také jeho správa.

chci vědět více

 

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

tiskárny, spotřební materiál, další příslušenství

Více

šipka

 
 

Notebooky

ERGOTRON zdarma

Vyzkoušejte kvalitu, která vydrží. Požádejte o vzorek držáku nebo ramena ERGOTRON podle vlastního výběru, který nemusíte vracet. Akce platí pro organizace, které vlastní více než 30 pracovních míst s počítači a nečerpaly tuto nabídku v minulosti.

chci vědět více

Notebooky

Uděláme vám stěnu X

Sestavíme vám videostěnu z velkoplošných monitorů do vašeho velínu, dohledového centra, konferenčního sálu nebo vstupní haly. Z jednoho, dvou nebo více LCD panelů vedle sebe i nad sebou. Promítat můžete dynamický nebo statický obsah.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu