6/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

SW & Bezpečnost

Mobility

Notebooky

PC & Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Dostupné a nové firemní modely HP EliteBook deváté generace za překvapivou cenu.

chci vědět více

Tip měsíce

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

AC tipy

Intel vPro - spravujte své počítače na dálku

Zařízení s Intel vPro® nabízí celou řadu vylepšení, která vaše společnost potřebuje, aby pomohly zvýšit produktivitu prostřednictvím zvýšeného výkonu, posílit zabezpečení dat a poskytly vám větší kontrolu nad správou těchto zařízení. Řekneme vám jaké.

chci vědět více

AC tipy

Jednací místnosti firem pro efektivní komunikaci

Současné organizace potřebují pro kvalitní spolupráci jednoduše propojovat týmy i jednotlivce, ať se nachází kdekoliv a umožnit jim stejně tak pracovat se zákazníky a dodavateli. Pro vaše potřeby umíme nabídnout řešení na míru.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 
 

Datacentra

Špičková ochrana napájení pro IT prostředí

Jak máte vyřešenou ochranu napájení pro případ jeho výpadku, poklesu napětí nebo přepětí? Nový záložní zdroj UPS Eaton 5PX Gen 2 o výkonu 1 až 3 kVA je vhodný pro ochranu a zálohu napájení serverů, routerů a dalších IT zařízení. Umí toho mnohem více.

chci vědět více

Datacentra

Technologie HPE pro vysoký výkon, dostupnost a virtualizaci

Disková úložiště střední třídy byla dlouhou dobu u HPE zastoupena veleúspěšnou stálicí 3PAR, kterou jsme prodávali hodně a rádi. Nyní máme k dispozici několik nástupců, kteří s sebou oproti 3PAR řešení přináší hned několik velmi přínosných výhod.

chci vědět více

 

 

 

SW & BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

SW & Bezpečnost

ESET Cloud Office Security

Dokonalá kombinace filtrování nevyžádané pošty, anti-malwarové kontroly a Anti-Phishingové ochrany. To je ESET Cloud Office Security. Díky architektuře tohoto řešení zvládnete ochranu rychle inicializovat jednoduchým připojením ke svému Microsoft 365 účtu. A nejen to. ESET toho nabízí ještě více.

chci vědět více

SW & Bezpečnost

Poraďte se s odborníky

Potřebujete poradit s výběrem správného Veeam řešení pro zálohování dat vaší infrastruktury? Plánujete provést migraci ze staršího zálohovacího nástroje nebo potřebujete poradit s návrhem a implementací? S tím vším může AUTOCONT pomoci. Navíc vám připravíme individuální nabídku ušitou pro vaši firmu.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Mobility

Nová receptura na lehký tablet

Stále horká novinka. Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) je novou recepturou oblíbeného a prověřeného tabletu, který je velmi dobře použitelný právě k pracovním účelům, k výuce - a rozhodně i k zábavě. Objevte všechny přednosti nového Galaxy Tab S6 Lite a buďte neustále online díky LTE připojení.

chci vědět více

Mobility

Vezměte si s sebou Windows

Microsoft Surface Go 3 má 10,5" dotykový displej, baterii s výdrží až 11 hodin a plnou podporu Windows 11. Zkrátka mini počítač, který si vezmete na schůzky, pracovní cesty nebo si s ním užijete plno zábavy i v kanceláři. Váží pouze něco přes půl kilo a v tašce také moc místa nezabere. Zkrátka ideální parťák na cesty.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Notebooky

Jednodušší používání, zabezpečení i správa.

Pro práci i výuku se spolehněte na nejnovější zařízení s Windows 11. Pro školství s Windows Edu. Spolehněte se na náš výběr moderních konvertibilních notebooků s dotykovým ovládáním, kterými naplníte aktuální dotační výzvy pro školství i podnikání. Vyberte si jeden z dostupných modelů.

chci vědět více

Notebooky

Světově nejlehčí firemní notebook?

Dell teprve před chvíli představil údajně světově nejlehčí 13" prémiový firemní notebook. Nicméně jeho přednosti nespočívají pouze ve váze. Tento famózní kousek nezaostává ve výkonu, zpracování, ani v konektivitě. Naopak nabídne více, než jsme čekali. Vše jsme pro vás shrnuli v krátkém článku i videu.

chci vědět více

 

 

 

PC & Periferie

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

PC & Periferie

Moderní zasedací místnosti díky technologiím Logitech a Microsoft

Už téměř 20 jednacích místností v mnoha lokalitách s kvalitní audio a video technikou, jednotným ovládáním a správou v současné době výrazně zlepšuje komunikaci i u nás v AUTOCONTu. Stejně tak může zlepšit komunikaci i ve vaší organizaci.

chci vědět více

PC & Periferie

Spolehlivá a nepostradatelná součást vašeho stolu

Spolehlivý 24" přítel pro každodenní práci - to je Philips 242S1AE, výškově ergonomicky nastavitelný monitor s kvalitním FHD IPS panelem, bezrámečkovým okrajem na třech stranách, obnovovací frekvencí 75Hz, potlačením modrého světla, režimem pro čtení dokumentů jako z papíru a dalšími užitečnými funkcemi.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu