5/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

PC Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Nejmenší a nejlehčí na světě? Podnikové notebooky Dell Latitude už i pod 1 kg.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Zařízení s nejnovějšími Windows do podniků i škol.

Pro práci i výuku se spolehněte na nejnovější zařízení s Windows 11. Pro školství s Windows Edu. Spolehněte se na náš výběr moderních konvertibilních notebooků s dotykovým ovládáním, kterým naplníte aktuální dotační výzvy pro školství i pro podnikání.

chci vědět více

Sjednocená správa sítě díky HPE Aruba.

Firmy a organizace hledají v současné době efektivnější cesty pro zajištění provozu všech prvků a koncových zařízení připojovaných do podnikové sítě a potýkají se s nedostatkem interních IT specialistů. Řešením je síť spravovaná pomocí cloud řešení.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Micro datová centra APC Schneider Electric

Mikro datová centra jsou preferována především v oblasti EDGE computingu, kdy je třeba umístit, zabezpečit, provozovat a vzdáleně spravovat IT technologie, umístěné například v pobočkové síti prodejen, poskytovatelů služeb a dalších.

chci vědět více

Nové generace DELL serverů pro Windows Server 2022

Vývoj v oblasti IT infrastruktury běží nezadržitelně kupředu. Přizpůsobte se a inovujte. Zajistěte si rychlý, spolehlivý a bezpečný provoz vašeho podnikového IT díky nejnovější generaci výpočetní techniky i operačního systému.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Sophos XGS firewall - spojení bezpečnosti a jednoduchosti.

U většiny firewallů se musí použít k nastavení jedné politiky různé moduly či stránky. To však neplatí u firewallu Sophos XGS, který nabízí efektivní model konsolidace řízení, náhledu, filtrování a řazení všech uživatelských, aplikačních i síťových politik na jedné stránce.

chci vědět více

LOGmanager, aneb co se děje ve Vaší síti?

LOGmanager je centralizovaný, uživatelsky orientovaný SEM systém (Security Event Management), který poskytuje cenný pohled do provozní a bezpečnostní infrastruktury. Jde o nástroj, který sbírá informace z jednotlivých zařízení komunikujících v síti. Co tím pak získá se dočtete níže.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Nástroje pro vizualizaci a virtualizaci

Softwarové nástroje pro virtualizaci vašich pracovních stanic? ANO. Výpočty pro AI a HPC? ANO. Jsme autorizovaným partnerem společnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů (GPU) s čipy nVidia.

chci vědět více

Safetica NXT - software as a service

Data jsou klíčovým aktivem každé firmy bez ohledu na její velikost. Při ztrátě nebo krádeži citlivých dat organizace často přijde o dobrou pověst i zisky. Safetica NXT je next-gen SaaS DLP, které klade důraz na velmi rychlé nasazení a nenáročnou údržbu.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Dokovací stanice se vzdálenou správou

Jeden z největších výrobců dokovacích stanic na světě, ostravská společnost i-tec Technologies, upřesnila informace o novince - dockovací stanici s možností vzdálené správy. Umí toho ale mnohem, mnohem více. Konkrétnější informace najdete níže.

chci vědět více

Enterprise edice Samsungu v plné polní

Tohle je ideál pro firemní flotilu. Nové modely smartphonů Samsung A33/A53 s 5G v Enterprise Edition mají dokoupitelnou tovární záruku na 3 roky, podporu SMR - Security Maintenance Release = aktualizaci zabezpečení na 5 let. A nejen to.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Devátá generace EliteBooků přináší několik změn.

EliteBooky není nutno dlouze představovat. Snad každý, kdo se setkal s firemními zařízeními HP, je musí znát. Notebooky, které již několik let konkurují ostatním zařízením na trhu businessových koncových zařízení. Nyní přichází 9. generace a nese s sebou zajímavé změny. Displej, výbavu, funkce a mnohem víc.

chci vědět více

Světově nejlehčí firemní notebook?

Nový Dell Latitude 7330 Ultralight patří díky své váze 0,967 kg k nejlehčím notebookům vůbec. Dell ho dokonce představuje jako světově nejlehčí 13" prémiový firemní notebook. Nicméně jeho přednosti nespočívají pouze ve váze. Tento famózní kousek nezaostává ani ve výkonu, zpracování, ani v konektivitě.

chci vědět více

 

 

 

PC & Periferie

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Intel vPro - spravujte své počítače na dálku.

Zařízení s Intel vPro® nabízí celou řadu vylepšení, které vaše společnost potřebuje, aby pomohly zvýšit produktivitu prostřednictvím zvýšeného výkonu, posílit zabezpečení dat a poskytly vám větší kontrolu nad správou těchto zařízení. Jak? Dozvíte se níže.

chci vědět více

Dotykový monitor přímo na stěnu

Dotykový 24" monitor Philips bez rámečku je robustní a díky certifikaci IP65 ho nepřekvapí voda ani prach. Vybavte svou kancelář nebo jednací místnost tímto monitorem jednoduše díky držáku VESA, pomocí kterého ho připevníte na stěnu nebo pod obložení.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu