4/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

PC Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

HPE Nimble Storage pro standardní zátěž, maximální dostupnost i dHCI.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Zabezpečené, ekologické a zároveň výkonné

Ekologie je v dnešní době velmi aktuální téma. Ceny energií raketově rostou, neustále se řeší zelený cyklus výrobků a firmy jsou postaveny před jasnou otázku. Zohledňujete při výběru nového zařízení ekologické parametry?

chci vědět více

Spolehlivý pomocník do náročných podmínek

Samsung Xcover 5 s krytím IP68 a s vojenskou certifikací odolá i těm nejtěžším podmínkám. Má odolné čtyři POGO piny, přes které spolehlivě nabijete telefon, a přitom USB zůstane volné. Požádejte si o svůj vzorek zdarma i vy.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Micro datová centra APC Schneider Electric

Mikro datová centra jsou preferována především v oblasti EDGE computingu, kdy je třeba umístit, zabezpečit, provozovat a vzdáleně spravovat IT technologie, umístěné například v pobočkové síti prodejen, poskytovatelů služeb a dalších.

chci vědět více

Naše řešení s Cisco přináší vysokou úroveň bezpečnosti

Loni jsme na základě zkušeností z projektů připravili dva předdefinované sety bezpečnostních řešení, využívající technologie Cisco Meraki a Umbrella DNS. Nyní přicházíme s třetím, velmi užitečným řešením. Zajímá vás s jakým?

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Technologie nové generace - Sophos Intercept X

Díky nikdy nekončícímu závodu mezi kybernetickými zločinci a bezpečnostními experty zaznamenala ochrana koncových zařízení za posledních 30 let obrovský pokrok. Klasické antivirové řešení, fungující na principu signatur, je ale pouze nutný základ pro ochranu duševního vlastnictví společnosti.

chci vědět více

Cloudový sandbox - ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense je cloudový sandbox, který poskytuje další vrstvu ochrany pro bezpečnostní produkty ESET, jako jsou ESET Mail Security nebo ESET Endpoint Security. ESET LiveGuard Advanced používá ke zkoumání zaslaných vzorků tři různé modely strojového učení. Je to však mnohem více.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Nástroje pro vizualizaci a virtualizaci

Softwarové nástroje pro virtualizaci vašich pracovních stanic? ANO. Výpočty pro AI a HPC? ANO. Jsme autorizovaným partnerem společnosti NVIDIA a vybavíme vaše servery a pracovní stanice výkonnými urychlovači výpočtů (GPU) s čipy NVIDIA.

chci vědět více

Platforma možností zaměstnanců Microsoft VIVA

Microsoft Viva nedávno oslavila první rok existence. Jedná se o platformu pro prostředí pro zaměstnance, která spojuje komunikaci, znalosti, učení, zdroje informací a přehledy. Mít vše na jednom místě, je zkrátka cesta ke stoprocentní efektivitě.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Samsung Tab S8. Největší z tabletů

Nejnovější modely Samsung Galaxy Tab S8 jsou navrženy tak, abyste mohli tvořit jako profesionálové. Snímky nebo videa z ultraširokoúhlého předního fotoaparátu s podporou 4K nahrávání upravíte na dosud největší 14,6" obrazovce v Samsung Galaxy Tab S se svítivostí 500/600 nitů při 120 Hz.

chci vědět více

Mega výkon ve štíhlém provedení

Stylový iPad Air se dočkal několika úžasných vylepšení. Nově se v něm nachází ultra výkonný čip Apple M1. To je stejný čip, který najdeme v iPadu Pro nebo v mnoha Macích. Můžete mít jistotu, že si hravě poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly. Navíc je dostupný hned v pěti atraktivních barvách. Jaká bude ta vaše?

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Profesionálem na plný úvazek díky HP ZStudio

Tolik výkonu v tak tenkém provedení je nevídané. Ukažte svůj talent na nejnovějších technologiích řady ZBook. Renderujte, designujte a multitaskujte s vašimi největšími projekty s výkonnými grafikami a přineste umělou inteligenci a ray-tracing do své kreativity. Certifikované pro každodenní použití.

chci vědět více

Pracovní stanice pro nejnáročnější uživatele

ThinkPady od Lenova jsou poctiví pracanti, ať už budete mít svou kancelář kdekoliv, klidně na Antarktidě. Legendární řada ThinkPad je testována podle 12 armádních norem a podléhá více než 200 kontrolám kvality, abyste se na takového tahouna mohli v práci naplno spolehnout.

chci vědět více

 

 

 

PC & Periferie

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Konferenční místnost v kabátku Lenova

Řada firem byla v minulých letech prakticky donucena přejít alespoň částečně na hybridní způsob práce. Zařízení z řady Lenovo ThinkSmart umožňují efektivní způsob sdílení informací prostřednictvím videohovoru či při osobním setkání firemních týmů.

chci vědět více

Dva v jednom - Monitor a dokovací stanice

Monitor Philips USB-C nahrazuje změť kabelů. Sledujte obraz FHD a současně nabíjejte notebook pomocí jediného kabelu USB-C. Funkce jako uzavřený cyklus pro sestavu více displejů a funkce pro pohodlí očí s certifikací TUV šetří vaše oči.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu