3/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

PC Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Získejte špičkové, rychle dostupné a zároveň ekologické modely nových notebooků HP.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Nejnovější zařízení a nejnovější Windows 11

Zlepšete svou produktivitu, zefektivněte vzdálenou správu. Pracujte lépe a výkonněji. Se zařízeními na úrovni doby a Windows 11. Hromadná správa, nasazování a správa mobilů, tabletů i desktopů je i naše parketa. Vyzkoušejte také službu DaaS.

chci vědět více

Perfektní výkon a elegantní stylus

Seznamte se. Toto je štíhlý a odvážný Samsung Galaxy S22 Ultra. Nabídne toho doopravdy hodně. Kromě úchvatného výkonu určitě využijete stylus, který tentokrát schováte přímo do těla vašeho smartphonu. Nový tažný kůň Samsungu toho ale umí mnohem více.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Všimněte si technologií AMD do serverů

Nepodceňte výběr nového procesoru do vašich serverů. Přichází totiž AMD EPYC 3. generace. A nejsou to žádná ořezávátka. Naopak. Jedná se o současně nejvýkonnější serverové procesory na světě. Pro cloud, on-prem, off-prem… využijete je doopravdy všude.

chci vědět více

Nová úroveň bezpečnosti s Cisco Meraki a Umbrella

Jedním z nejsilnějších bezpečnostních rizik je stále ransomware. Zde totiž cítíme, že budovaná bezpečnost není komplexní ani integrovaná. A má slabá místa. Připravili jsme proto hotová řešení v podobě setů s Cisco technologiemi. Tak na co ještě čekáte?

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security poskytuje pokročilou ochranu uživatelům aplikací Microsoft 365. Kombinace filtrování nevyžádané pošty, kontroly škodlivého kódu a anti-phishingové ochrany pomáhá zabezpečit vaši firmu.

chci vědět více

Tři roky za cenu jednoho

Sophos připravil pro zákazníky promoakci na zabezpečení koncových bodů a serverů. Můžete zabezpečit své IT pomocí komplexních řešení, která je ochrání před stávajícími i budoucími hrozbami.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Moderní zařízení s Windows

Za poslední rok svět urazil obrovský kus cesty v digitalizaci práce. Udržte krok s tempem doby a zajistěte firmě konkurenceschopnost, rychlou komunikaci, ale také bezpečnost a efektivní správu zařízení.

chci vědět více

Citrix Workspace

Citrix není jen aplikační a desktopová virtualizace. Citrix Workspace představuje virtualizované pracoviště zaměstnance/uživatele, které je nezávislé na koncovém zařízení a jeho operačním systému.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Samsung Tab S8. Největší z tabletů.

Více než jen prostor. Nejnovější modely Samsung Galaxy Tab S8 jsou navrženy tak, abyste mohli tvořit jako profesionálové. Ultraširokoúhlý fotoaparát umožní upravit snímky nebo videa na dosud největší 14,6" obrazovce v Samsung Galaxy Tab S se svítivostí 500/600 nitů při 120 Hz.

chci vědět více

Osmá generace Surface je tady.

Microsoft Surface Pro 8 si můžete užívat už nyní. Pište jako na notebooku, prezentujte na několika obrazovkách jako na stolním počítači nebo podepisujte smlouvy na obrazovce v režimu tabletu. My přidáváme jednotné vzdálené nasazení, správu a zabezpečení pro ničím nerušenou práci.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Pořiďte si zabezpečené notebooky do firmy

Během pandemie stoupl počet kybernetických útoků o 400 %. Počítače HP Pro, Elite a pracovní stanice s unikátními vestavěnými funkcemi bezpečnosti ochrany, tak můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv, s mnohem větším klidem.

chci vědět více

Pro všechny tvořivé jedince i skupiny

Surface Laptop Studio. Zapisujte si poznámky, načrtávejte výkresy, když se objeví nápady, a kreslete jako perem na papír pomocí brilantní 14,4" dotykové obrazovky s frekvencí 120 Hz. Tento laptop je zkrátka dotažen do posledního detailu.

chci vědět více

 

 

 

PC & Periferie

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Realizujte své nápady během konference.

Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a zároveň efektivní propojení malých i větších týmů napříč zákazníky, kolegy či dodavateli, kteří jsou v jiné lokalitě. Řešením je kvalitní a plnohodnotné videokonfereční vybavení do vaší organizace.

chci vědět více

Režim soukromí. Takový jste ještě neviděli.

K práci je potřeba kvalitní monitor. To je každému jasné. Ale nikdo nechce, aby bylo jeho soukromí při práci narušeno. Jediným tlačítkem tenhle monitor přepnete do režimu "soukromí", kdy se aktivuje vestavěný privátní filtr a nikdo kolem vám už nebude číst přes rameno.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu