2/2022

Produktové tipy a novinky

ekatalog

 
 

AC tipy

Datacentra

Bezpečnost

Software

Mobility

Notebooky

PC Periferie

 

 
 

TIP MĚSÍCE

Hyperkonvergovaná infrastruktura a HPE jsou podle našich zkušeností pro sebe jako stvořené.

chci vědět více

 

 

 

TIPY MĚSÍCE

akční nabídky, novinky

Více

šipka

 

 

 

Nejnovější zařízení a nejnovější Windows 11.

Zlepšete svou produktivitu, zefektivněte vzdálenou správu. Pracujte lépe a výkonněji. Se zařízeními na úrovni doby a Windows 11. Hromadná správa, nasazování a správa mobilů, tabletů i desktopů je i naše parketa.

chci vědět více

Přeměňte svá data v obchodní výsledky.

Seznamte se s první průmyslovou platformou založenou na umělé inteligenci, která sjednocuje a automatizuje správu firemní sítě, kterou navíc dělá bezpečnější. Jak? Je to zkrátka jednoduchý a efektivní operační model napříč infrastrukturou. Je to HPE Aruba ESP.

chci vědět více

 

 

 

DATACENTRA

technologie datových center, úložiště, sítě

Více

šipka

 

 

 

Zrychlete Windows Server 2022 díky vybavení Intel®.

Jakou máte vizi pro vybavení svého datacentra pro rok 2022? Nový Windows Server 2022 využijete na maximum se škálovatelnými procesory Intel® Xeon®. Pro začínající rok bude hitem 4. generace, která nese název Sapphire Rapids.

chci vědět více

Nová úroveň bezpečnosti s Cisco Meraki a Umbrella.

Jedním z nejsilnějších bezpečnostních rizik je stále ransomware. Zde totiž cítíme, že budovaná bezpečnost není komplexní ani integrovaná. A má slabá místa. Připravili jsme proto hotová řešení v podobě setů s Cisco technologiemi.

chci vědět více

 

 

 

BEZPEČNOST

software a security produkty

Více

šipka

 
 

Poznejte technologii, která vás chrání. ESET EDR.

Co se skrývá pod zkratkou EDR? Jak EDR funguje a jakým způsobem může doplnit tradiční bezpečnostní řešení? Jak vám v této oblasti může pomoct AUTOCONT?

chci vědět více

Bezpečně se Safetica Data Loss Prevention.

Podnikání stojí a padá s daty a informacemi. Ztráta nebo únik citlivých dat mohou poškodit jméno vaší společnosti, způsobit finanční ztráty nebo vás připravit o identifikaci před konkurencí. Safetica nabízí však řešení DLP.

chci vědět více

 

 

 

SOFTWARE

softwarové produkty a technologie

Více

šipka

 
 

Konec Microsoft OLP programu

Microsoft k 31.12.2021 ukončil program OLP. Od 1.1. 2022 již není možné nakupovat žádnou licenci z tohoto programu. Jaké jsou další možnosti?

chci vědět více

Poraďte se s odborníky na Veeam

Potřebujete poradit s výběrem správného Veeam řešení pro zálohování dat vaší infrastruktury, řešíte migraci nebo implementaci? S tím vším může AUTOCONT pomoci.

chci vědět více

 

 

 

MOBILITY

tablety, smartphone, příslušenství

Více

šipka

 

 

 

Osmá generace MS Surface přichází.

Microsoft Surface Pro 8 si můžete užívat už nyní. Pište jako na notebooku, prezentujte na několika obrazovkách jako na stolním počítači nebo podepisujte smlouvy na obrazovce v režimu tabletu. My přidáváme jednotné vzdálené nasazení, správu a zabezpečení.

chci vědět více

Nová kapitola skládacích telefonů.

Samsung představuje druhou generaci telefonu, který mění podobu budoucnosti. Galaxy Z Fold2 5G přináší ty nejmodernější mobilní technologie - špičkový výkon, vylepšené ohebné sklo a duální baterii s výdrží na celý den. 7,6" Infinity displej nápadně připomíná tablet.

chci vědět více

 

 

 

NOTEBOOKY

přenosné počítače

Více

šipka

 
 

Surface Laptop Studio.

Zapisujte si poznámky, načrtávejte výkresy, když se objeví nápady, a kreslete jako perem na papír pomocí brilantní 14,4" dotykové obrazovky s frekvencí 120 Hz. Zajistěte si při hovorech v Microsoft Teams nejlepší možný hlas i vzhled, abyste vynikli.

chci vědět více

Jedenáctkrát proč Mac.

Když lidem dáte do práce zařízení, která si zamilují, tak jde všechno jednodušeji. Když dáte svému IT oddělení zařízení, se kterými budou mít méně starostí, dokážete výrazně snížit celkové náklady. Přečtěte si jedenáct důvodů nebo si poslechněte článek jako Audiostory.

chci vědět více

 

 

 

PC & Periferie

PC, monitory, projektory

Více

šipka

 

 

 

Co je to Logi BOLT?

Logi Bolt je špičkový bezdrátový protokol pro klávesnice a myši, navržený tak, aby splňoval rostoucí nároky v oblasti zabezpečení podniku, i v bezdrátových prostředích plných rušení a ve velkých kancelářích. Nabízí toho ale mnohem, mnohem více.

chci vědět více

Až 84 tisíc stran.

Tisk se špičkovou výtěžností. To je modulární EPSON WorkForce Pro RIPS na formát A3, která se prodává v několika variantách s jedním nebo více zásobníky. Replaceable Ink Pack System (RIPS) dokáže vytisknout 84 000 stran bez výměny spotřebního materiálu.

chci vědět více

 

 

 
 
 

Zpracování osobních údajů

Odhlásit z mailingu